Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Némely emberek miért szeretnén...

Némely emberek miért szeretnének bűnügyi nyomozó lenni?

Figyelt kérdés
Öcsém egyik barátja bűnügyi nyomozó szeretne lenni,minden vágya az én pedig mondtam neki,hogy úristen miért?-nem olyan jó az mindenféle bűnözővel bánni...aztán nem veszélytelen meg hát a fizetésük sem olyan fényes,menjen inkább személyszállító repülőgép pilótának,na ott megkeres havi egy milliót itt pont Ferihagyen,vagy menjen tüzijáték lebonyolító pirotechnikusnak egy 10 perces tüzijátékért megkap 300 ezret akár,ezek mind jól fizető munkák,de mondtam neki,hogy ő tudja mindenki maga dönti el mi akar lenni mi a vágya.

2014. aug. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a világon jó állások ahova ha bekerülsz meg van oldva az életed, de kár álmodozni. Jobb ha kár lábbal állsz a földön. Soha nem leszel pilóta utasszállítón. Azt meg kétlem hogy egy pirotechnikus 10 perc alatt keres 300e-t. De akkor nem lehet túl sok 10 perce egy évben. Meg amúgy is hány pirotechnikus van Mo-n? A nyomozó akkor már egy reálisabb alternatíva.
2014. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*két lábbal
2014. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős az öcséd? Még tini? Akkor sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, a nyomozás nem arról szól, amit az NCIS-ben látsz. Egy barátom nyomozó, tőle tudom, hogy idejük nagy részét irodában ülve töltik adatbázisokat, aktákat böngészve a számítógép előtt görnyedve. Néha becsúszik egy-két helyszíni szemle, de nem jellemző. Oda inkább olyan rendőröket küldenek, akik az erejük és nem sz eszük miatt szükségesek. A fizu azért nem olyan rossz, ismerősömnek szolgálati lakása is van, a rakás kedvezményről, 100 fölötti Szép kártyás juttatásról nem is beszélve. Mondjuk nem pilótás fizetés, de azért nem rossz.
2014. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekli a srácot a téma, jövő héten indul egy ingyenes helyszínelő tanfolyam az interneten a szingapúri Nanyang Egyetem szervezésében. Persze ez csak nagyon alap e-learning képzés. Tök véletlenül találtam meg én is, de tetszik az ötlet :)


[link]


Én már néhány tanfolyamot elvégeztem az oldalról, még hivatalos bizonyítványt is adnak. Érdemes körülnézni, mindenféle témában vannak előadások.

2014. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiért más ügyvéd akar lenni, vagy orvos, vagy szakács, vagy akármi. Minden munkának vannak előnyei, hátrányai, különlegességei. Nem lehet mindenki targoncás meg CNC esztergályos, vagy pizzafutár. :D
2014. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!