Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az USA-ban disznónak hívják a...

Az USA-ban disznónak hívják a rendőröket, a videó szerint. Ha itt kellene élniük magyarban, minek hívnák a magyar rendőröket?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 19. 14:27
 1/6 belapus ***** válasza:
100%
Sün(disznó).
2015. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak a videó szerint, a Duke Nukem 3D-ben sem véletlenül disznók az ellenfelek a városos pályákon (a L.A.P.D. rövidítést LARD-nak ferdítik,ami zsírt jelent). Hogy ennek mi az eredete, nem tudom, de az itthoni bűnözőpártoló gyülevészt is lehetne nyugodtan disznózni.
2015. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rendőrautók szirénájának a hangja lehet a dologban. Ha megerőltetem magam, bele tudok hallani egy visító disznót. Mintha egy usánka filmből is rémlene valami jelenet, hogy amikor a bűnözők meghallották közeledni a rendőrautókat megjegyezték, hogy vijjognak már a disznók.


De van a rendőröknek elég gúnyneve szerintem minden országban. Itt néhány éve pont a sün volt a divatos.

2015. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csávót 14 év alatt 3szor állították meg és 70 dollár büntetést fizetett egyszer és egyszer szóban figyelmeztették és úgy néz ki, mint egy rabló. Nem akarok itt élni bakkerkáim, nekem ez viszolygást okozó érzést okozó. fúúúúj
2015. júl. 19. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
SÜN!
2015. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az USA-ban disznó, akkor Magyarországon pig!
2015. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!