Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Emiatt fordulhatnék a rendőrsé...

Emiatt fordulhatnék a rendőrséghez?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel felhívott egy magát rendőrnek mondó személy, teljesen hitelesen bemutatkozott, kapitányság, alosztály,rendfokozat, és bár gyanakodtam,hogy kamu, főleg mert rejtett számról hívott (amit nem vettem észre, csak elhúztam a gombot,hogy felveszem) és aztán elkezdte mondani,hogy milyen szabálysértéseim voltak (amik mind igazak, és nincs egy ember sem aki tudna róluk, van aki erről,van aki arról tud, de olyan nincs aki mindről) és a lényeg a lényeg,hogy teljesen hiteles volt, állítólag kapcsolatba kerültem egy bűnszervezettel, és emiatt keresett, majd értetlenkedésemre közölte,hogy átvertek, és letette.

Ezzel vége is lehetne, csakhogy azért nem hagy nyugodni,hogy honnét tudtak rólam ennyi mindent?Gondolom a rendőrségen leszarnák, így nem fordulok hozzájuk, de mégis...


2015. aug. 2. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet egyik ismerosod megviccelt,es mas hangnembe beszelt. Egyebkent ne menj be mert kirohognek, vagy mit varsz, hogy vissza hivjak a rejtett szamot vagy mi?
2015. aug. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"van aki erről van aki arról tud" nyilván összebeszéltek a hátad mögött és az egyik elmondta a másiknak a te zűrös dolgaid és így tudott meg rólad mindent.
2015. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fülkéböl hivtak vissza tudják keresni a számot.
2015. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!