Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan léphetek ki a jó zsaru...

Hogyan léphetek ki a jó zsaru rossz zsaru helyzetből?

Figyelt kérdés
Ne legyen senkinek baja és, normálisan élhessem az életem mint mások. Egyik fél se várja el hogy kapjon infót a másikról. Élném az életem de nem engedi egyik fél se, mindig keresztbe tesz valamelyik valamibe. Mindenki mindenkit le informál, de valahogy nem a valós tényeket kapja a célszemély.
2015. aug. 6. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2015. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki esetleg értené, hogy mit szeretne a kérdező, az írjon már nekem egy privátot, hogy válaszolhassak, ha tudok. Köszönöm.
2015. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Kikapcsolod a TV-t.....és már ki is léptél
2015. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Ködös az idegek az semmi volt ehhez képest egy koronát ésb az a baj hogy én nézek gameplayt fájt által alapitott helyreállított sexy maci
2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de ez a kérdés meg az első 2 válasz ellenállhatatlanul vicces :'DDD (Talán a kategória miatt :"D)
2019. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4-es válasz a legviccesebb. :D
2020. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!