Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon ilyen a rossz...

Magyarországon ilyen a rossz közbiztonság? Fényes nappal vertek majdnem halálra egy rendőrt

Figyelt kérdés
Ilyen durva esetről az utóbbi években még nem hallottam. És az is meglepő, hogy csak úgy összever valaki egy rendőrt mindenféle ok nélkül. :(
2015. júl. 7. 18:34
1 2
 1/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
Azt ugye hozzáolvastad, hogy az egy drogos barom volt, vagy ahol olvastad/hallottad, ott ezt elfelejtették megemlíteni?
2015. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Drogos volt? Ezt nem hallottam.
2015. júl. 7. 18:48
 3/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
22%
2015. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2%

Azonnali hatállyal kirúgnám a rendőrt.

Mi az, hogy egy rendőrt összevernek? Manapság minden tápos wowos nyeszlett kotonszökevényt felvesznek a testülethez?!

2015. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem csak MO-n van ilyen
2015. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Nagyböszme....

Váratlanul, valószínűleg a rendőr perifériás látásból kívül esve támadta meg.

Honnan tudott, hogy nem volt képzett közelharcos a támadó ? A drog, sokszor fokozhatja a teljesítményt és a koncentrációt. Ha valaki aki kicsit ért hozzá, tankolás közben téged hátulról tarkó b*sz hidd el, hogy te sem fogsz tudni mit csinálni, kicsit tigris .

2015. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Be volt kattanva, ki tudja, milyen cucctól... de eleve egy primitív, barbár, súlyosan agresszív egyénről van szó, aki nemrég szabadult a börtönből, ahol vigyorogva fotózkodtak, töltötték fel a fészbukra a képeket, amit a fajtársaik röhögve kommentálgattak... luxusban voltak tartva, egész nap csak edzenie kellett, kajálni, állandó eltávon volt nyaralgatni a barátnőjével, ésatöbbi. Az ilyenek mindent megengednek maguknak, és hát fertőországban meg is tehetik. Most megint kap majd 2-3 évet, a fele után szabadul, persze bent ötcsillagos ellátás lesz, aztán majd kijön még nagyobbra hizlalva, és megint tönkreteszi valakinek az életét. Vagy elveszi. Ki lesz vajon a következő áldozata? Egy öreg néni a Spár előtt? Vagy egy csinos tinilány egy buliban? Esetleg egy gyerek a játszótéren? Itt már régen nincs olyan, hogy közbiztonság. Sehol, semmikor nem vagyunk biztonságban. Már a rendőr sem védhet meg...
2015. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Hozzátenném, hogy nehézsúlyú boxoló, és a börtönben sem volt más dolga, csak fejleszteni a képességeit. Sajnos nem lehet minden rendőr Bruce Lee, hogy egy 130 kilós támadót néhány fogással leterítsen. És sajnos nem is arra vannak képezve, hogy hatékonyak legyenek közelharcban. Büntetésre meg b**ogatásra remekül oktatják őket, de másra nem nagyon. Főleg fegyverhasználatra nem, mert ugye itt a bűnözőknek vannak jogaik, és max. akkor lőheted lábon, ha már a nyakadhoz szorítja a kést... és még akkor is kivizsgálják...

Itt minden hülyével le kell állni vitatkozni, aztán persze amikor ráugrik az emberre, akkor már késő.

A rendőrről pedig mindentől függetlenül is tessék tisztelettel beszélni, mert jelenleg is életveszélyben van.

2015. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

@Magyar Honvéd

Ha van nálam gumibot, gázspray, meg töltött lőfegyver, tőlem Dolph Lundgren és Klicsko egyszerre is megtámadhat, ők fogják a rövidebbet húzni.

Nem tudom, milyen kiképzést kapnak ezek a derék rendőrök, de számomra röhej, hogy egy rendőrt elverjenek. Igaz, nettó százért nem is lehet profi alakulatot várni...

Teljes felépülést kívánok a rend éber őrének, de én a helyében elgondolkoznék, alkalmas-e erre a pályára.

2015. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Kipróbáljuk ? Szeretettel várlak Szolnokon egy ju jitsu edzésre, ahol kapsz egy tonfát, én meg hátulról tarkón váglak .

Ha a fickó pedig nehézsúlyú bokszoló volt akkor nem is értem miről beszélünk? Hátul senkinek nincsen szeme, és nincs az a 9. danos közelharc mester aki védekezni tud egy nehézsúlyú bokszoló holttérből érkező tarkó ütése ellen. Ami ugyebár azonnali KO pont.

2015. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!