Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség rejtett számról...

A rendőrség rejtett számról hívhat?

Figyelt kérdés
Ha nem érnek el próbálkoznak-e vezetékesen avagy élőben? Kihallgatásra csak levéllel idézhetnek vagy telefonon is közölhetik?
2015. aug. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Rejtett számról hívhatnak (ezt tapasztaltam már) és írásban is idézhetnek. Ha olyan ügy és mindenképpen meg kell jelenned akkor személyesen is. Valószínűleg többször fognak keresni és legutoljára személyesen.
2015. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, kereshetnek rejtett számról. Biztos van benne logika, hogy miért jó ez így, mindenesetre visszahívni nem tudják. Na meg persze azt se tudja az illető, hogy ki kereste.


De egyébként lehet valóban írásban is idézni. Van, hogy szolgálati mobiltelefonról hívnak, az kijelzi a számot, és vissza is lehet hívni. Az is lehet, hogy személyesen keresnek meg, lakcímellenőrzéssel egybekötve.

2015. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tettem feljelentést és igen, rejtett számról hívtak egyeztetni (2 napja) . Ja de jut eszembe egyszer behivtak tanunak is es akkor is rejtett volt
2015. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!