Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan történet lenne hogy...

Tomi songoku kérdése:

Egy olyan történet lenne hogy egy 2 évvel ezelötti hívást ami rejtett szám volt természetesen, hogyan tudnám lenyomozni mert hiába tettem feljelentést a rendőrség pont leszarja?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Egy olyan történet lenne,hogy egy 2 évvel ezelőtti hívást (ami rejtett szám volt természetesen),hogyan tudnád lenyomozni.Mert hiába tettél feljelentést,a rendőrség pont leszarja.
2015. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát mivel 2 éve történt...

Meg attól függ mit mondtak a telefonban. Amúgy ha tudod a pontos napot meg óra percet amikor a telefonodra érkezett a hívás a szolgáltató meg tudja mondani - nem tudom mennyi ideig visszamenőleg - milyen számról hívtak (hogy ha pl. csak elrejtette a számot az illető a mobilján).

Ha fülkéből hívtak vagy egyéb finomságok akkor bukta. Meg hát a 2 év...

2015. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és természetesen neked nem fogja kiadni a szolgáltató az infót csak a rendőrségnek hivatalos ügyben :)
2015. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolhatod milyen kemény dolgokat mondtak ha még 2 év után se tudok lenyugodni de szerintem is bukta... Igazábol mondhattak volna akármit már akkor sem érdekelt volna ha csak engem fenyegetnek mert nem vagyok az a beszari fajta,, csak belevonták a 2 éves kisfiamat aki mostmár 4 és ezt nem könnyű elfelejteni... De azért köszönöm hogy foglalkoztál a kérdésemmel.
2015. jan. 25. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!