Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelenleg mire van nagyobb esély?

Jelenleg mire van nagyobb esély?

Figyelt kérdés

Arra, hogy kirabol az utcán egy magyar vagy cigány bűnöző, vagy arra, hogy egy bevándorló bánt?

Csak azért kérdezem, mert mindenki retteg a bevándorlóktól, hogy kirabolják, nőket erőszakolnak, gyilkolnak.

Kérdésem annyi, hogy eddig miért nem rettegtek, hogy sima bűnözők rabolják ki őket? Miért a bevándorlóktól rettegnek csak? Valami ésszerű magyarázat van erre?


2015. aug. 7. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert a Fidesz riogat a hazugságokkal, és vannak, akik szeretnek rettegni.
2015. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó, de ennyien?! Minden ismerősöm aki 40-50 feletti, retteg.

- járványokat hoznak be, meghalunk mind

- megerőszakolják a lányainkat

- megölnek mindannyiunkat

- kirabolnak

- megvernek


Ezek nem valós problémák itthon bevándorlók nélkül is? Jó hülyék lettek az emberek, az az igazság...

2015. aug. 7. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, hogy naponta ezerszám áramolnak az emberek, nagyon sok problémát vet fel. Az általad felsoroltak pedig ha téged vagy szerelmedet érnek el, mindegy ki követte el, pont ugyanolyan fájdalmas lesz.
2015. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Svédországban van a legtöbb nemi erőszak Nigéria után. Erről ennyit, ez szerintem megmagyarázza, hogy mennyire valós veszély...
2015. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nemi erőszak 100ezer főre levetítve:

[link]


Szó sincs Nigériáról.


Valóban svédben van a legtöbb.

2015. aug. 7. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,bennem félelmet keltenek,a tudat hogy szinte nincs vesztenivalójuk,számomra ez teszi őket félelmetessé.

Nem mindegy mikor szemtől szembe találod magad egy csapat menekülttel.Nem rettegek tőlük de igyekszem kerülni a kontaktust velük.

2015. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy vagytok vele, de az én személyes véleményem hogy egy c.-tól jobban tartok ha szembejön velem mint egy csapat menekülttől. Azon a vonalon utazok nap mint nap, ahol minden vonat egy harmada menekült, de a nap minden szakában. Volt már hogy hajnali vonatra vártam és egy tízes csoporttal voltam "összezárva" az állomáson és agresszió legapróbb jelét sem mutatták, pedig senki nem volt ott rajtunk kívül. Ezzel szemben egy c.-s csoport fele ennyi fővel már lehet meglincselt volna. Max kérdezősködnek hogy merre hányóra aztán ennyi, ám bár ez csak azokról mondható el akik csak átutaznak az országon. Hallottam már erőszakoskodó menekültekről akik régebb óta egy bizonyos menekülttábor lakói.
2015. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Olvasd el akkor az okait és, hogy miért a a svédeket hozza ki első helyre a statisztika: [link]
2015. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint én úgy gondolom, hogy az idejönnek és megölnek, kirabolnak, megerőszakolnak, az egy igen durva hangulatkeltés. Én ettől nem félek.


Ami viszont tény, hogy tömegesen érkeznek. Ma voltam épp a Keletinél, azelőtt nem tudom, mikor jártam arra utoljára, néhány hónapja. De ma tömegeket láttam. Korábban ilyet sose. Azzal a véleménnyel, vagy ha úgy tetszik, nevezzük félelemnek, egyetértek, hogy a végtelenségig nem lehet őket ideengedni, mert konfliktusokat fog okozni, illetve okoz már most is.


De ez csak az én véleményem.

2015. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki akármi miatt retteg, annak valami baj van az idegrendszerével.

Vélt, állandó rettegés mellett nem lehet teljes életet élni.

2015. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!