Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha szemüveges vagyok akkor...

Ha szemüveges vagyok akkor már nem lehetek TEK kommandós?

Figyelt kérdés
Heló! TEK kommandós szeretnék lenni és szemüveges vagyok én arra gondoltam hogy kontaktlencsével mennék a kiképzésekre és bevetésekre. Ezt el fogadják?

2015. aug. 24. 22:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem fogadják el, lézeres szemműtét még talán szóba jöhet. viszont ez a "várjá má kiesett a kontaklencsém, nem látta vki"?
2015. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki kommandós akar lenni, így kicsi az esélye annak, hogy te csak úgy beesel az ajtón, és TEK-kes lettél.
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Kösz a választ.

2. Nem azt tervezem hogy be esek az ajtón és TEK-es leszek tudom hogy ez nem így megy csak nem tudnék el helyezkedni máshol. Jó az erő létem tanulmányaim is. És tudom hogy lelkileg elégé oda ba sz az egész. Szóval ne mond hogy ,,be esel az ajtón és tekes leszel". Ez nem sértés akart lenni csak az olyenek eléggé fel tudnak ba szni. Bocs ha meg sértettelek nem akartam.

2015. aug. 24. 23:19
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elhelyezkedni máshol? A TEK-kesek előbb évekig rendőrök, és onnét talán beválogatnak. Vagy nem. Mivel jól keresnek, ezért túljelentkezés van oda. Azt hogy mennyire lelkis dolog, azt nem tudom.
2015. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán esetleg informatikus de az se nagyon. A kommandózás lenne életem fény pontja mert nálam nem igazán a pénz volt az első. Szerettem védeni az embereket még ha tök fölösleges is, szeretem ezeket a felszereléseket (golyó álló mellény, rendőr pajzs stb.) Meg ugye a fegyvereket is velük se az a célom hogy le aprítsak mindenkit hanem az hogy védjek velük meg az egész szerkezetük működési elvül ezek le nyűgöztek. Szóval ja kommandós leszek el határoztam. Úgyhogy gyúrtam keményen tanultam és be jutottam egy rendészetire. Meg még hogy meg tudtam hogy jól fizet a TEK mondom oké akkor naná hogy megyek :). De szemüveges vagyok és az baj és nem tudom hogy anyám meg engedi e a lézeres szem műtétet. :( Szóval ez lenne a nagy helyzet. :/
2015. aug. 25. 11:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Például fegyverszakértő tuti lehetsz szemüvegesen is. Csak most mész szakközépbe?
2015. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a nyáron vettek fel.
2015. aug. 25. 11:33
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak nem a Királyba? D
2015. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem Hajnóczyba :D [link]
2015. aug. 25. 12:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Milyen mértékű a szemromlásod? Ha 2 dioptria felett van, akkor már rendőr sem lehetsz.
2015. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!