Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csináljak az autóval?

Mit csináljak az autóval?

Figyelt kérdés

A multkor melobol hazafele jövet a cèges autóval meg állitott a rendőr ès miután megnèzte a papirokat közölte hogy az autón valami pènztartozás van ès hogy nincs forgalomban sem emiatt!

A forgalmit is elvettèk a helyszinen mondta hogy maximum csak haza mehetünk vele meg hogy a telephelyen kell tárolni de azóta se jönnek èrte mit lehetne tenni kb 20 km-re kellene vinni



2015. szept. 12. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak vontatva, vagy tréleren, stb lehet szállítani, vagy útvonalengedéllyel.

A céged a hunyó, hogy nem informált erről, pedig bekérték tőlük a törzskönyvet, de szerintem a rendszámtáblát is.

2015. szept. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólsz a főnőködnek intézze a dolgokat
2015. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyiszer akarod még megkérdezni, és mennyiszer válaszoljam meg?


Útvonal engedély a KPM-től, vagy el kell szállíttatni. Ez a hivatalos 2 verziója.

2015. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem, csak nekem kb 70 km-re kellett mennem a telepre.

Bementem a rendőrséghez, mondtam, hogy szeretnék útvonalengedélyt kérni (akik megállítottak ők mondták, hogy menjek be, így követtem őket,mivel pont mentek vissza). Adtak egy telefonszámot, felhívtam, elmondtam a problémámat, mondták, hogy még aznap jelentkeznek. Kb 1-1,5 óra múlva hívtak, hogy elfaxolták a helyi rendőrségre a szükséges dokumentumokat, menjek be, írjam alá, faxoljuk vissza. Bementem, visszafaxoltuk, ekkor közben hívtam is őket, megnézték, és visszafaxoltak egy engedélyt, és még mellé egy zsák aláírni valót, amiket aláírtam, és adtak 12 órát az út megtételére. Egyből indultam, és nem volt semmi gond. Rendesek voltak velem, így tényleg gyorsan ment minden.


Ezután persze a jármű visszahelyezése nem ment ilyen gyorsan, az heteket vett igénybe, és nagyon sok helyre kellett jeleznem, de legalább már a telephelyen volt.

2015. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!