Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar bűnügyi rendőrök...

Kisherceg25 kérdése:

A magyar bűnügyi rendőrök miért nem az igazi bünözőket üldözik? A közúti rendőrök, miért a "szegényebb embereket, olcsóbb autóval" állítják meg, és büntetik, kb90%-ban? A módosabb autókkal közlekedökból miért állítanak meg kevesebbet aránylag?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,hogy csak a kispályás,illetve néhány nagypályás bünözőt (akiknek nincs politikai háttere) állítanak bíróság elé!


AZ ÁFA CSALÓKKAL,POLITIKUSOKKAL,PROSTITUÁLTAKKAL MI VAN?MIÉRT KIVÉTELEZNEK?


SAJNOS AZT TAPASZTALOM,HOGY A JÓMODÓ EMBEREKET,AKIK DRÁGA AUTÓKKAL MÁSZKÁLNAK,ALIG ÁLLÍTJÁK MEG A RENDÖRÖK,NEM IS BASZOGATJÁK ŐKET,ÉS AZT HOGY MIBŐL VAN OLYAN AUTÓJUK,SEM A RENDŐRSÉG,SEM A NAV NEM VIZSGÁLJA.....



2014. jan. 5. 19:59
1 2
 1/13 kovpet ***** válasza:

A prostitúció legális, azt nem tudják büntetni.

Az olcsóbb autóval közlekedőt is csak akkor, ha valami szabálytalan. Engem még nem büntettek meg soha, pedig szoktak néha igazoltatni kocsival.

2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
A prostitúció nem legális, csak nehezen bizonyítható. De olvasgass pl a police.hu-n, rendszeresen elő is állítják őket.
2014. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a rendőrség dolga kideríteni, hogy ki miből vesz autót
2014. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,azért írtam oda a NAV-ot is,az ő dolguk!
2014. jan. 5. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:

a./ a jómódú drága ótóval közlekedőket is csak akkor állítják meg és büntetik meg, ha vétséget követnek el


b./ a jómódú gazdag emberek hatalma és ismeretségi köre olyan széles, hogy el tudják intézni, hogy az ügyüket dobják.

2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Nekem drága és új autóm van mégis sokat megállítanak. Csak azért nem büntetnek meg mert betartom a szabályokat és nincs hiba az autómon. Gondolom téged megbüntettek mert csináltál valamit. Ezért nem a szegénység a hibás hanem a szabálytalankodás.


2 a BEOL-on folyamatosan olvasni lehet, hogy hogyan számolják fel az útszéli prostikat meg futtatóit. Ott meg mindenki a rendőröket szidja, hogy miért nem mást csinálnak. Attól, hogy nem látod a hírekben meg nem az orrod előtt történik még sok mindenkit elkapnak.

2014. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"AZ ÁFA

CSALÓKKAL"


Te nagyon el vagy tájolva. Én akkoriban a vállalkozásomban játszottam a számlákkal és mégis elkaptak. Akkor hogy is van ez? De nem gondolom, hogy az életkorod -vagy a szinted- több 16 évnél mert akkor tudnád, hogy ez nem a rendőrségre tartozik.


"AKIK DRÁGA

AUTÓKKAL MÁSZKÁLNAK,ALIG

ÁLLÍTJÁK MEG A RENDÖRÖK,NEM IS

BASZOGATJÁK ŐKET,ÉS AZT HOGY MIBŐL

VAN OLYAN AUTÓJUK,SEM A RENDŐRSÉG,SEM A NAV NEM

VIZSGÁLJA....."


az elszámoltatás a NAV dolga. Attól hogy irígy vagy még lehet valakinek becsületes úton 20 millás kocsija. És honnan tudod, hogy nem csesztetik őket? Végignézted a napját egy rendőrnek vagy megállítod a merciseket és ők mondták? Vagy megkérdezted a NAV-ot, hogy van e eljárás xy ellen? Egyébként a fekete lista igen nagy te is megnézheted, hogy nagyon is dolgoznak (sajnos).

2014. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gazdag és a kocsim is 15 éves. Sokszor megállítottak már de mégsem büntettek meg mert nem csináltam semmit. De valószínű, hogy egy régi kocsiban több a hiba ezért biztos többet állítják meg. Én meg mindig azt látom, hogy a rendőrök a cigányokat nyaggatják mindig. Jól is teszik.
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sni ***** válasza:
hát itt 8 válaszolóból 8 ellentmondott a kérdezőnek! :) ha probléma neked, hogy valakinek drága autója van, jelentsd be a NAV-nál! Naponta kb 1500 rendőr dolgozik Budapesten! Mindegyik intézkedésnél ott voltál? Nem hiszem, és ez csak az egyenruhás, amit látsz! Rengeteg olyan munkát csinálnak, amiről soha nem fogsz tudni, mert semmi közöd hozzá, és ez nem a tyúktolvajokra irányul! Ezután az ügyészségen, bíróságon múlik, bár ezt mindenki szereti elfelejteni! Nem baj, legyen ez is a rendőrség hibája!
2014. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sni ***** válasza:
lemaradt: áfa csalás->Nav, politikusok-> központi nyomozó főügyészség, vagy ügyészi nyomozó hivatal, tehát!!! Megtaláltad a legnagyobb bűncselekményt, amivel a nyomozók foglalkozhatnak: a prostitúció! :) a 3 közül ugyanis csak ez tartozik a rendőrségre! Na jó, ha nem ad számlát, a nav-ra is! :)
2014. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!