Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendőrség miért nem tart...

A Rendőrség miért nem tart razziákat a Józsefvárosi piacon és hasonló helyeken, ahol lopott bicikliket árulnak? Miért nem koboz el minden biciklit, aminek az eredetiségét nem tudja igazolni, aki árulja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

basszus, én is ott adtam el a 12 éves biciklimet, mert még 8.ba vettem. Az egy olyan piac, ami használt árukat árul. Te tudod bizonyítani a hangfaladról, számítógépedről stb-ről h a tied és nem a szomszédból loptad? Ha még új (garanciás) akk még megvan a blokk oké, de ha nincs akk nem adhatod el?


Olx-en is ez megy és Vaterán is.


Illetve a NAV megy ki ellenőrizni inkább.

2015. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne az ideális, ha az autókhoz hasonlóan, minden bicikli benne lenne egy országos nyilvántartásban, ahol le lehetne ellenőrizni, hogy kihez tartozik. Így már nem lenne értelme ellopni.
2015. szept. 17. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:

te hallod amúgy már réges rég megszűnt a józsi piac, de nem téma...

mellesleg a tolvajkergetők pont egy ilyen rendszer fejlesztésén dolgoznak, csak mióta lecsukták Tomcat-et, nem hallani róla hogy hol tartanak a weboldallal.

2015. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én amikor vettem egy új biciklit nyilvántartásba került a vázszámmal típussal és a nevemmel. kaptam is garancia kártyát ami bizonyítja hogy én vagyok a bicikli első tulajdonosa :D
2017. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!