Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért emeljük a Magyar rendőrs...

Lusterka kérdése:

Miért emeljük a Magyar rendőrség állományában szolgálatot teljesítő EMBEREKET isteni magaslatokba, amikor végre tesznek valamit az adófizető állampolgárokért?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Én sem értem miért lett most divat a migránsok miatt ez. Hiszen csak teszik a dolgukat, amit kell, amire felesküdtek. Érdekes a mentősök nagy mint nap életeket mentenek...nekik nem hogy ételt de GPS-re sem gyűjtenek.
2015. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Te nem emeled, mások igen. Nem szabhatod meg, hogy mások ne legyenek hálásak a rendőröknek, és ne segítsék őket. Értetlenkedni szabad.
2015. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Attól, hogy valakinek megköszönöd a munkáját, még nem emeled isteni magaslatokba. Persze ha neked nehezedre esik megköszönni valamit, az más.
2015. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Értelek Béci!

Holnap reggel lemegyek a pékségbe veszek kiflit,ezután csinálok fórumot, amiben megköszönöm a reggelre kisütött pékárut, valamint kampányt indítok,mekkora ember,mert elvégezte a munkáját,amiért fizetést kap.

2015. szept. 20. 13:09
 5/29 SimkoL ***** válasza:
81%
A rendőrök most nem a napi 'megszokott' munkájukat végzik, teszem hozzá nagyon dicséretesen. Azt hiszem te összesz..nád magad, ők szinte szó nélkül teszik a dolgukat, néha lehetetlen helyzetekben, erőn felül is - 16-24 órás szolgálat. A péknek is ha aratni, lisztet őrölni kellene.....
2015. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem a napi szab.sért. kvótát teljesítik jelenleg. Tiszteletem nekik,legalább most nem az állampolgárokat cseszegetik.XD Valamint még egy kérdés, minket(18-40 év közöttiek) ki fog tapsolni,ha ennél is jobban elmérgesedik a helyzet,és az az 500 tartalékos nem bizonyul elegendőnek,akit most berendeltek?Nyilvánvaló hogy hazafiként kiállunk Magyarországért!
2015. szept. 20. 13:39
 7/29 SimkoL ***** válasza:
100%
Van pár ezer tartalékos akik kiképzett, hozzáértő ember, nem csak 500 akiket most behívtak.
2015. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hadkészültségben valószínűsítem, hogy az a pár ezer tartalékos vajmi kevés lessz...
2015. szept. 20. 13:53
 9/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"Holnap reggel lemegyek a pékségbe veszek kiflit,ezután csinálok fórumot, amiben megköszönöm a reggelre kisütött pékárut, valamint kampányt indítok,mekkora ember,mert elvégezte a munkáját,amiért fizetést kap."


Sikerült hoznod egy tökéletesen más példát. De elég ha azt mondod a pékségben: KÖSZÖNÖM. Tudod ez egy elég nagy hatalommal bíró varázsszó. Van még ilyen, talán azokat sem ismered. Persze most írhatod, hogy pont nálatok pont tök bunkók vannaka pékségben. Ha nehezedre esik köszönetet mondani, az nevelés kérdése. De akár személyesen le tudsz menni a határhoz minden egyes rendőrnek külön odamondani egy köszönömöt, ezt is megteheted. Akkor nem kell facebook-oldalt létrehoznod emiatt. Persze nem kötelező még megköszönnöd sem, a rendőr attól még el fogja látni a munkáját.


"Nyilvánvalóan nem a napi szab.sért. kvótát teljesítik jelenleg."


A napi kvótát csak idiótákból, bocsánat "szabálytalankodókból" lehet összeszedni. Ha te sűrűn fizetsz a kvótába, akkor meg is érdemled (igen, engem is büntettek már meg gyorshajtásért - teljesen jogosan: én nyomtam a gázt, nem a rendőr).

2015. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem érted meg a mondanivalómat, engem nem büntettek még meg, valamint 13 órán keresztül kint vagyok a közutakon,lévén nekem is fegyver lóg az oldalamon kölcsönös tisztelet miatt akármerre járok az országban intünk egymásnak. NINCS problémám a rendfentartó szervekkel,valamint nem vagyok elfogult a rendőri hivatás ellen! Nem az a problémám h. "RENDŐR"! Szóval most elmondom konkrétabban azok a tisztek,tiszthelyettesek,akik védik a határt esküjükben többek között az e féle tényező is bele volt foglalva. Ők erre felesküdtek! Iskolát végeztek,mely iskolákat az adózók pénzéből tartanak fenn! Ezután lévén hivatásos állományában végzik munkájukat fizetésüket szintén az adófizetőknek köszönhetik! Kérdezlek titeket hallottatok már olyanról, hogy egy rendőr megköszöni az állampolgárnak,azt, hogy tanulhatott,és tanulmányai elvégzése után biztos munkahelye lett?
2015. szept. 20. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!