Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nincs a rendőrségnek valami...

Nincs a rendőrségnek valami eszköze ami a Marihuána ültetvényt meglátja?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondoltam ami a káros gázokat is kimutatja: https://www.youtube.com/watch?v=Is97VfTZtJU


Mert 2 fiatal gyerek jár egy bódéba itt a város kívüli részén és mindig csak 2 literes tiszta vizet hordanak, 5 perc múlva pedig üresen mennek haza. Ez mindennap így járnak. Gondolom nem veteményes kertecskéjük van bent mivel szellőztető is van, kérdeztem egy rendőr ismerősöm, azt mondta hogy "házkutatást" csak úgy nem végezhetnek bizonyítékok nélkül.. Nincs nekik erre valami termo kamera a THC-re vagy nem tudom?


2015. okt. 6. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbben egy névtelen bejelentésre vagy az áramszolgáltató jelzésére buknak le.


"...egy rendőr ismerősöm, azt mondta hogy "házkutatást" csak úgy nem végezhetnek bizonyítékok nélkül."


Mert az ismerősöd idióta! Ha bejelented,hogy ott drogtermesztés folyik kimennek.

2015. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy nem lehet, névtelen feljelentést teszel és akkor már nyomozatnak utánuk.
2015. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs, helyesbítek, az egyikük gondolom a föld tulajdonos tűzoltó és mivel ő is az államnak dolgozik vagy mi és a zsaruk is, nem csinálhatnak velük semmit. Most nem tudom pontosan hogy magyarázta
2015. okt. 6. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen nincs. Vagy te beszélsz hülyeséget, vagy az ismerősöd.

Vagy kamuzol.

2015. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem itt, mert én sem értem...
2015. okt. 6. 14:54
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

"...gondolom a föld tulajdonos tűzoltó és mivel ő is az államnak dolgozik vagy mi és a zsaruk is, nem csinálhatnak velük semmit. Most nem tudom pontosan hogy magyarázta..."


Hány éves vagy?

2015. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Házkutatást valóban csak akkor tarthatnak, ha megalapozott gyanúja van annak, hogy bűncselekmény valósul meg odabent. Ehhez pedig nem elég, hogy "valaki úgy gondolja". Nem az '50-es években vagyunk, hogy névtelen feljelentés alapján bárkit elvigyen az AVH.
2015. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Névtelen bejelentést valóban lehet tenni. És bár egy házkutatáshoz valóban sovány lehet, de ez nem jelenti azt, hogy nem tud mit csinálni a rendőrség. Megfigyelhetik az ingatlant, ellenőrizhetik az ott lakókat, igazoltathatják őket, stb.
2015. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igaz-e, erről beszéllek. Ezért kérdeztem nincs-e valami ilyen kamerájuk a gőzre ami kijön itt nekik a csövekből, anélkül hogy be kellene menniük...
2015. okt. 7. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
A bejelentés elég indok,onnantól megindul a megfigyelés és lekérik az áramszolgáltató adatait is,mert sok áram kell egy ilyen ültetvényhez. Ha ezek bejönnek,már megy is a kommandó.
2015. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!