Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közrendvédelem szak vagy...

Közrendvédelem szak vagy honvédtisztképző szak?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért? Melyikre könnyebb bejutni stb. Minden információra szükségem lenne.

2015. okt. 11. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A kőzrendvédelmo szak rendészeti szakközépiskolában van,onnan tiszthelyettesként kerülsz ki.Az NKE(nemzeti közszolgálati egyetemen)viszton tiszt leszel.A honvédtiszt képző az pedig HHK,abban nem igen vagyok képbe,dr ha engem kèrdezel inkább közrendvédelem,honvédként nem lesz olyan jó neked,kevesebb fizu,unalmas munka csak hadgyakorlat.Közrendvédelmiként viszont bármikor lehet valami éles helyzet,pl.Tatabányai lövöldözés.Sokkal érdekesebb,én is az leszek :-)
2015. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,és hanyad éven vagy?
2015. okt. 11. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Még három év és jelentkezek.
2015. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kilencedikes vagy?
2015. okt. 11. 20:32
 5/9 anonim válasza:

Kb mennzi lehet a fizetese egy altisztnek es mennyia kozrendvedelem szakan vegzett egyennek?

Es az altiszti mennyire veszelyes?

Tudnatok az altiszti palyaval kapcsolatosan informaciokat mondeni?

2015. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kerdesedre a valasz: ha tudod teljesiteni a kert kovetelmenyeket akkor hadtudomanyi. Egyertelmu... Egyebkent is rtk-n keves a civil szak.


Off: ha a love erdekel akkor hagyd a francba az egeszet es celozd meg a versenyszferat.

Off2: remelem a tatabanyaval peldalozo emberbol sohasem lesz kr-es.

2015. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen versenyszférára gondolsz?
2015. okt. 13. 21:05
 8/9 anonim válasza:

Az első hozzászólóhoz annyit, hogy az egyetemen is van közrend szak, oda járok.

Nekem nyilván haza húz a szívem, és azt mondom, hogy inkább rendőr legyél, mint katona. Valahogy az ő életstílusok nem jön be nekem, és a karon is vannak olyanok, akik a HHK-ról jöttek át hozzánk és jobban is érzik magukat.

2015. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Geli27, a rendőrségnél már nincs altiszti, rendészeti szakközépnek hívják az ilyen sulikat :)

Egy kezdő járőr szerintem az új törvény életbe lépése óta megkeresi a 130-140-et alapjáraton.

2015. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!