Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 50 szlovák rendőr jött Magyaro...

50 szlovák rendőr jött Magyarországra. ?

Figyelt kérdés

A haveromat is kiküldték a magyar-szerb határra. Az 50 szlovák rendőr között van ő is..

Tudom,hogy 12 órában fognak szolgálni,24óra szabad. Panziókban fognak lakni. A 24 szabad órában azt csinálnak,amit akarnak? Mehetnek a városba,akárhová? Felmennék hozzá,és elvinném valamerre,beülnénk valahova,stb... Ez lehetséges?



2015. okt. 20. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed meg mit csinál majd a szabadidejében?
2015. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szabad idejükben azt csinálhatnak ami akarnak. Úgy gondolom simán lehet amit szeretnél.
2015. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El, azt szabadidő. De lehet, hogy ha van valami, behívják akkor is.
2015. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szabad idejében azt csinál amit szabad, nem amit akar.

Nekünk Koszovóban semmit nem lehetett csinálni a táboron kívül, bár az kiküldetés és katonaság, szóval kicsit más.

2015. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert nem értem el,nem is akartam zavarni,mert most mentek ki,most volt az eligazítás,stb.. Én pedig azonnali választ akartam..

Köszönöm a válaszokat!

2015. okt. 20. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs az a rendőr az alföldi rendőrön kívül, még ha szlovák rendőr is, aki elviseli azt a fertőzött környezetet, ami ott lent van a keleti sarokban. Rohadt egy vidék és emberek vannak arra.
2015. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

. Nincs 24óra pihenő.. Van, hogy reggel a 8 órai váltás átcsúszik délre. Kb. 12 óra a szabadidő és elvileg kimehetnek a városba.

Szörnyű ami ott van,a rendőrnőket sorba küldik haza,mert a hőkamera jelez,hogy épp a katonát rodázzák,stb..


Kapnak rendesen enni,szálloda laknak. Legalább azzal nincs baj.

2015. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szállodában*
2015. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Ilyenek a rendőrnők mindenhol..:D:D mindenki használja őket. :D Köszi mégegyszer

2015. okt. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!