Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha Ninja ruhában korzózok az...

Ha Ninja ruhában korzózok az utcán éjjel, akkor megbüntethet miatta a rendőr?

Figyelt kérdés
Semmi bűncselekményt nem követnék el, csak futkosnék, ugrálnék az utcán. Szeretnék venni egy komplett Ninja felszerelést (természetesen katana meg dobócsillag nélkül) és éjszaka járnék ki edzeni az utcára. Ez legális? Mármint gondolom, nincs benne a törvénykönyvbe, hogy konkrétan ez tilos lenne, de egy racionális gondolkodású rendőr mit tenne velem?

2015. okt. 5. 14:29
 1/7 szántóvető ***** válasza:
33%
lényeg hogy ne kövess el csendháborítást,bár a megjelenésed a köznyugalom megzavarására így is alkalmas lesz.(futkosni meg edzeni nem tudnál ninjaruha nélkül?a kisgyerekeket felküldték a fára és az ágain kellett állniuk,így tökéletesítve az egyensúly érzéküket,tűrőképességüket és állóképességüket.kezdhetnél mondjuk ezzel.)
2015. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen nálad a hosszú kard meg a dobócsillag, akkor nem büntethet meg, és szerintem nem is nagyon szívózik rajta. Nem tudom része-e a standard nindzsszerkónak láncos harcibot (nem ugrik be a neve), az esetleg csípheti a szemüket.
2015. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
2015. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alkoholszonda, drogteszt, igazságügyi elmeorvos szakértőhöz beutaló.


Bár nem tudom hogy ez megtörténne e, én ezekre gondolnék.

2015. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képzeld, erre gondolt a barátnőm is még régen! xDDDDDD
2015. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ninjának nyugodtan öltözhetsz.Viszont óvakodj a fehér ing,fekete mellény kombinációjától.
2015. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!