Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha az utcán...

Mit lehet tenni, ha az utcán csúzlival, vagy baseball ütőnek használt bottal fenyegetnek szórakozásból?

Figyelt kérdés
Nem történt meg, csak ezt álmondtam. Viszont a valóságtól nincs elrúgaszkodva, mivel simán csinálhatnák ezt, vagy hasonlót idióta 16 évesek. Lényeg, hogy ilyenkor lehet fegyverrel való fenyegetés miatt zsarukat hívni? És ilyenkor mennyi ideig tartana ott az intézkedés? És ha pl. összefognak, és azt mondják, hogy én támadtam? Kifejtenétek kérlek ennek a menetét, illetve a lehetséges kimeneteleket, vagy más megoldásokat? 17F

2015. okt. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűbb ez? [link]


Mellesleg lehet hívni zsarut,előbb-utóbb ki is ér,de mi a garancia,hogy még ott lesznek? Vagy,hogy nem kenik rád a támadást és mondják,hogy csak védekeztek?


Ne hívj sünt!

2015. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerülni a szitut. A rendőrség nem fog megvédeni, mert "nem az a dolga", ha megvéded magad, akkor már téged vesznek elő... (konkrét esetben közölte a tiszt)
2015. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lefújod a büdös parasztokat gázspray-vel.


Én már 15 éves korom óta hordok magammal mindig gázspray-t.

22/F

2015. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a könygáz hatékonysága nagyon erősen szituáció függő. Egy pár felessel bemelegített támadó ellen keveset ér. Ugyan az a helyzet, ha szél vagy huzat, eső, köd van. Engem fújtak le valami, állítólag nagyon erős spray-al. Volt rajtam szemüveg, kicsit nyálzottam tölle, de akcióképes maradtam. (még feljelentést sem tudtam tenni, mert a látlelet is negatív volt)
2015. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!