Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki megszökik otthonról...

Ha valaki megszökik otthonról egy másik városba, ahol jelentkezik a gyámhivatalban, és nem mondja meg, hol lakik, akkor lehetséges, hogy helyben fogják elhelyezni ideiglenesen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kiderítik, hogy honnan szökött meg. De ha nyomós oka van annak, hogy miért szökött el (szóval nem azért, mert nem engedték el bulizni, vagy hasonlók), akkor nem tartom valószínűnek, hogy visszaviszik.
2008. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te most arra vagy kivàncsi hogy pl.Pécsröl szöktél de Debrecenbe vagy ott elhelyeznek -e ideiglenesen?

Nos én is tàvol egy jol kiszemelt värosban akartam lenni otthonan.

Ez attol függ hogy miért akarsz tàvol lenni'

Pl ha a szülö a hibàs,akkor elhelyezhetnek kérésedre màsik otthonban,de csak ha van féröhely!

Engem anyàm klözelébe helyeztek el,bàr csak azért mert az iskolàm odakötött-----

Hazudni nemérdemes,minden kiderül,és csak rontassz a helyzeteden.

De kérelmezheted,hogy a te àltalad kivànt helyen helyezzenek el.

2008. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:ha a màsik verziora gondolsz:bàrmit is hazudsz,kiderül,és igen elhelyeznek ideiglenesen.amig kinem deritik a szökésed okàt.

Persze hogy hol helyeznek el,màr irtam:féröhelytöl függ!!!!!!!!!

2008. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!