Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az iskolában két 14 éves fiu...

Major Szilvia 81 kérdése:

Az iskolában két 14 éves fiu megrugdosta a 12 éves fiamat. Nincs külsérelmi nyom nem zuzódott, nem tört el semmije nem lilult be. Fel lehet jelenteni a gyerekeket a rendőrdégen látlelet nélkül?

Figyelt kérdés

#Vannak szemtanuk mit tehetek?
2015. nov. 5. 15:55
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Ne külld a fiad iskolába igy kétszer jobban jár mintha menne

1. Nem hal meg

2. Mindenki utálja a sulit


Egy 14 éves fiú :D

(ne jelents fel péeless)

2015. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy most hogy az ügy végére értünk beszámolok nektek a fejleménykről. Feljelentést tettem és az idő minket igazolt. Mondhatom, hogy szerencsém volt mert egy végtelenül korrekt rendőrnőhöz került az ügyünk, és korrekten éljárt. Szerencsére az egyik gyerek már felelőségre vonható, így nem lett a szőnyeg alá söpörve a dolog. Pozitív hatása pedig, hogy a bajkeverő gyerekek elkerülik és a tanárok is korrektebbek vele, velünk szemben. Én ajánlani tudom, hogy amennyiben felelősségre vonhatók a tettesek igen is oda kell állni és feljelenteni őket!
2016. márc. 1. 17:18
 23/24 ConnectCare ***** válasza:
És mit kaptak az elkövetők?
2016. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Még várjuk a bíróság döntését. Egy biztos a bajkeverők elkerülik. Ez már magába is eredmény.
2016. márc. 8. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!