Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szórakozó helyeken miért...

MeaBea kérdése:

Szórakozó helyeken miért lehet 18 év alattiaknak alkoholt eladni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehetne.
2015. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert fidesz kormány van.
2015. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetne, de ahol genyóskodnak a fiatalokkal, ott hamar elfogy a vendégkör.
2015. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ezt lehet valahogy megakadályozni? Itt a környékünkön is van egy disco-kocsma féleség, és péntek szombat este özönlik ki belőle a részek kiskoru. De nem is hogy 16-17 évesek hanem jóval alattiak is.


Lehet ez valahogy a rendőrség felé jelezni? valami próba vásárlást hogy csináljanak kiskoruval?

2015. nov. 9. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
nem lehet, de mindenki leszarja. nem állhat minden pultnál ellenőr.
2015. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem is arra gondoltam hogy pultnál állna ellenőr. De ha bebizonyosodna hogy kiszolgálnának 18 év alattit és erre bezárnák egy hónapra helyet, akkor a tulaj lehet komolyabban venné hogy kiskorúakat ne szolgáljanak ki.
2015. nov. 9. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adják ki a fiatalóknak az egyik kocsmában, akkor megvetetik nagyobbakkal. Ez ellen nem nagyon lehet tenni, mondjuk én biztos nem köpném fel a tulajt ilyen hülyeség miatt.
2015. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetne kiadni.

De ha egy kamasz inni akar, az inni is fog, akárhogy tiltják. Egyébként bosszantó tud lenni, amikor elmennénk a haverokkal szombat este sörözni, és a város egyetlen megfizethető és normális helye tele van 15 éves vagányokkal meg csitrikkel, akik egy sörtől részegek és csinálják a felhajtást.

2015. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
am ez mért zavar? mármint megértem hogy szörnyü,berugott 13-14 éves gyerekeket látni,meg bisztos megdobálják,kővel az ablakod,meg a pázsitodra szarnak.... aszt is elhiszem hogy szar volt a suli, meg sokat genyósztak veled de azért szerintem, mondom szerintem nem kellene bezáratni a kocsmát... ha hülye a tini van anyuci meg apuci...de gyökér gyerekek miatt nem kellene bezáratni 1 kocsmát..ami disco is természetesen.. :D :D
2015. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.válaszoló.

Örülök, hogy ilyen jól ismersz, ennyit tudsz az iskolás éveimről :)

2015. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!