Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészetinél kizáró ok lehet...

Rendészetinél kizáró ok lehet a lábfájás?

Figyelt kérdés
néha ha sétálok fáj a lábam meg akkor is ha futok.amikor felülést csinálok akkor olyan mintha elmozdulna a lábamban vmi(nem tudom megmagyarázni l,ehet hogy nem is ez a legjobb szó rá)a combomban csak hogy pontosítsak.azt szeretném kérdezni hogy ha fáj a lábam az kizáró ok lehet e ott?mert én ugy vagyok vala hogy lehet hogy nehéz lesz de én végig szeretném majd csinálni ezt az egészet.14/L

2015. nov. 10. 14:06
 1/8 A kérdező kommentje:
helyesírás 1-es XD
2015. nov. 10. 14:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne inkább elmenni kivizsgálásra, mégis mitől fáj, mint lemondani valamiről, amit szeretnél csinálni. Lehet, hogy semmiség, a növekedéssel van összefüggésben, izomgörcsök ilyenkor előfordulnak.
2015. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta,keress dokit!


Elmész a háziorvoshoz és kérsz beutalót ortopédiára. Lehet,hogy komoly a baj és így nem lehetsz rendőr,de lehet,hogy semmiség,de ezt majd a doki elmondja.

2015. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké majd ha lesz rá idő ugye Xd (nagyon sok mostanában a tanulnivaló szóval szinte semmire sincs időm)de az biztos hogy ezt még az alkalmassági vizsga elött megpróbálom megoldani :3 köszönöm szépen a segítséget
2015. nov. 10. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még felesleges ilyenen gondolkodni, sportolj sokat aztán 4 év múlva visszatérünk rá.
2015. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak ugye ezen is mulik hogy hogyan fogok teljesiteni az alkalmasságin
2015. nov. 12. 23:13
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
nők minek mennek a rendőrséghez? persze ez csak költői kérdés volt, hiszen mindannyian tudjuk, hogy csak bábnak...
2015. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

képzeld el azért mert azt akarják csinálni.ennyi erővel:fiúk mért mennek varrónak fodrásznak,divattervezőnek?

valószínűleg azért mert azt akarják csinálni.

elegem van már hogy a sok fogyatékosnak mindig belekell kötnie a mások dolgába.legyen már annyi eszed hogy ennyire rájösz:azért mennek annak mert azt akarják csinálni. :P

2015. nov. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!