Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyomozó szeretnék lenni, a...

Nyomozó szeretnék lenni, a látásom kizáró ok?

Figyelt kérdés
nem annyira rossz a szemem, -2es kb a másik még annyi sem, és az NKE-RTK-ra szeretnék menni nyomozónak. Van ahol azt olvastam hogy éles látás kell merthogy anélkül nem kapnék fegyverre engedélyt(?), de van aki ott tanul és aztmondta hogy szemüvegesek is vannak. Akkor most lézereztessem meg a szemem?
2015. nov. 29. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

2es alkalmassàgi csoportba tartozó egyénnél megtagadható az engedély akinél jobbkezesnél a jobb szemnél,balkezesnél a bal szemnél,làtàsjavító eszközzel sem érhető el 1.0-às vízus.

Stukkernél 0.8

Ezek a sportvadàszok,sportlövők,meg a kevés civil önvédekező pisztolyos.

Te viszont az egyes csoportba fogsz tartozni ahol viszont szigorúbb szabàlyozàs él.

2015. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de akkor most mivan?:D alkalmatlan vagyok? mutettel se lenne jó?
2015. nov. 29. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyest nem tanulmànyoztam mert azengem nem érint.

Nekem a vadàszathoz kellett képbe legyek mert tompalàtó az egyik szemem,szerencsére nem a lövő.Az teljesen jó ezért vagyok alkalmas és van jogsim is,persze csak B.

A műtét segíthet mindenesetre,az is látàsjavítàs.

A kaliberen bokrosdokibàcsi vàlaszolta ezt az egyes-kettes dolgot valakinek,ha megtalàlom linkelem.

2015. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megköszönném:)) amugy jobb kezes vagyok és a bal szemem a rossabb szóval ez jó hir nem?!:D
2015. nov. 29. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Namegvan!

[link]

2015. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!