Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt Hallottam az utcán hogy...

Dr.Laczi kérdése:

Azt Hallottam az utcán hogy egy srác petárdákat akar halyigálni a Fradi-Újpest mérkőzésen meg az aluljáróban hülyeség lenne ha ezt meg említeném a hatóságoknak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a focimeccsen rögtön el is kapnák.
2015. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Igen. És is tettem egy bejelentést és be akartak zárni a bolondokházába, kiadták a körözést rám és a házamba járkáltak lakcím szerinti ellenőrzés céljából és be akartak szerbezni besúgónak és meg akartak verni a győri rendőrök. és 5 évig tartott az ítéletig a móka, ami próbára bocsátás. Rám fogták hogy hatóságot akartam félrevezetői. Ha jót akarsz magadnak, kerüld el őket.
2015. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rákosi apánk büszke lenne rád, szaladj jelenteni hogy az utcáb milyen beszélgetést hallottál!

(Nem mintha nem jutna egy Fradi meccsen a 80%-ban középkorú nyugdíjas nézőkre egy rakat rohamrendőr.)

2015. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vyrob ***** válasza:
Más dolgába ne szólj bele .Hameg kiderül hogy mégsem voltaz amit mondtál , akkor utána ugy meg szopatnak hogy öszeszarod magad!
2015. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha az az illető csak játszotta az eszét a haverja előtt?
2015. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerem az illetőt és nem hinném hogy játszotta sajnos az eszét mert itt a helyi csapat mérkőzésein sörös dobozokat dobál be a pályára meg hasonlók már nem egyszer volt hogy a polgárőrök zavarták ki a pálya környékéről. és az Újpesti a Kemény mag tagja aki csak azért jár be hogy törjön zúzzon.
2015. dec. 6. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg szemmel fogják tartani. Majd az illetékesek leállítják. Addig meg amíg nem követte el amit tervez, úgysem tehetnek ellene semmit.
2015. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TheHutyutyu ***** válasza:
Spicli vamzer férgek vagytok!
2016. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!