Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyit keres egy magyar...

Mennyit keres egy magyar elsőosztályú focicsapatban egy átlagos játékos (pl Fradi, Debrecen) mennyit egy elsőosztályú de csak olyan középmezőny (pl Újpest vagy egy Békéscsaba) és mennyit kereshet egy játékos a magyar másodosztályban?

Figyelt kérdés

A másodosztály pl Vác,Gyírmót,ZTE,Ajka vagy ilyenek.

Egyik ismerősöm ugyan másodosztályban focizik jóideje megél abból a keresetből,de nem kérdeztem nyilván rá h mennyit kereshet.



2015. júl. 24. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt megmondani, mert relatíve nagy a szórás, meg nem mindegy, hogyan oszlik meg az alapfizetés és a prémium.


Az első osztályban tudtommal párszázezres alapfizetéstől többmilliósig megy a skála, és még ehhez jön a prémiumpénz. Már ha kifizetik, és nincs csúszás meg ígérgetés.

2015. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm a Mezőkövesdnél és a Fradinál is, Mezőkövesden 400 ezret keres, Fradi 1,2 millió (havonta).. egyikőjüket sem mondanám alapembernek :) de csapaton belül is van szórás, például ezt csak látatlanba mondom, de a Fradis arcnál akármelyik légiós többet kap havonta a csapatban szerintem. Például az egyik légiósukról azt hallottam hogy havi 10 is megvan neki, ez olyan heti 8000 euró körül mozog.. na most ez azért valószínűleg nem igaz, de én elképzelhetőnek tartom hogy nem sokkal van alatta.. mondjuk egy heti 5-6 ezer eurót a legjobban fizetett játékosnak simán eltudok képzelni, ez havi szinten forintba nagyjából 7-8 millió körül van. Nagyjából így lődd be, bár a Debrecennél biztos hogy nincsenek ekkora fizetések, a Fradinál most rengeteg pénz van. Hogy honnan az már más kérdés :)
2015. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!