Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit feljelentek a...

Ha valakit feljelentek a rendőrségen, hány napon belül értesítik róla?

Figyelt kérdés
Rendőrségen adnak tájékoztatást ha feljelentettek?

#feljelnettek
2015. dec. 15. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:

esettől függ, először legtöbbször a sértettet tanúkat hallgatják meg aztán a gyanúsítottat.


Mi történt, leírod? Volt helyszínin intézkedés, és magánindítványos dolog? netán hivatalból üldözendő?


Arra vigyázz, amit nyilatkozol a rendőröknek nem lehet valótlan vagy félrevezető, ha a másik fél eljárás alá kerül miattad, vagy az általad nyilatkozott előadott dolgok alapján és nem sikerül a bizonyítás- akkor amit elkövettél, az hamis vád.



2) az ellened indított ügyekről bármely ügyeleten (de nem az FBÖ, hanem hivatásos rendőr) személyazonosságod igazolása után felvilágosítást tud adni, bár solk esetben nem fogja megtenni (nyomozás érdekei, stb nem vagy gyanúsított, még tanú sem, stb.)

2015. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Pénteken totál le ittasodtam egy kocsmában.És állítólag megrúgtam valakit,de nem emlékszek rá.Meg rá estem valami reklám táblára is ami eltörött.Egy ismerősöm mesélte,hogy állítólag felettem jelentve.De azóta sem jöttek rendőrök vagy idézés.

2015. dec. 17. 16:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy akikkel voltam nem emlékeznek semmilyen rúgásra.De viszont az igaz,hogy vállalhatatlanul viselkedtem és többször elestem.
2015. dec. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!