Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előreutalás után átvertek 168...

Előreutalás után átvertek 168 ezer forintal és feljelentést tettem ilyenkor mennyi az esélye hogy megtalálják aki átvert?

Figyelt kérdés
Az ügybe több sértett van jelen állás szerint 5-en.Mindeannyiunk tett már feljelentést.Összesen több száz ezer forintal vágott át kinket.Tudtam a telefonszámát,nevét ,bankszamlaszamot,És ami nem biztos hogy melyik településen lakott.Mennyi esélye van hogy megtalálják illetve hogy visszakapjuk a pénzünket?

2016. jan. 1. 19:38
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ja és nem kérek olyan kommeteket hogy hogy lehettél ilyen hülye hogy előreutaltál ami történt megtörtént.


Csak komoly válaszokat kérek aki jártas ebbe.

2016. jan. 1. 19:47
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
100%. Az ilyet senki sem úszta még meg.
2016. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Találkoztál már ilyen esettel?A pénzt is visszakapták a sértettek?
2016. jan. 1. 20:00
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha "online piactéren" történ az eset, akkor érdemes őket is értesíteni, tavaly előtti eset, hogy hasonló után kártalanították az ügyfeleket a hírnevük, és a bizalom erősítése kedvéért.
2016. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen online piactéren történt az eset nevezetesen hardveraprón.Jelentettük már mondták hogy irány a rendőrség.
2016. jan. 1. 20:04
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor mindig megcsípik a parasztot, szal nem értem mi értelme ilyet csinálni.
2016. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És hogyha nem tudja visszafizetni akkor mi történik?Ezt én is leírtam neki de erre se reagált semmit.Az oldalról egyébként már ki lett tiltva.
2016. jan. 1. 20:09
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Tanulópénz. Kicsit sokba került neked, de ez van, legközelebb megtanulod hogy soha nem utalsz előre senkinek.
2016. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

"És hogyha nem tudja visszafizetni akkor mi történik?"


Bevasalják rajta. Nyugodj meg teljesen biztonságos. Az előreutalásnál téged egészen biztos hogy nem érhet kár.

2016. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos hogy megtalálják őket, meg van az ilyesmi szervezve.
2016. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!