Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előreutalás után átvertek 168...

Előreutalás után átvertek 168 ezer forintal és feljelentést tettem ilyenkor mennyi az esélye hogy megtalálják aki átvert?

Figyelt kérdés
Az ügybe több sértett van jelen állás szerint 5-en.Mindeannyiunk tett már feljelentést.Összesen több száz ezer forintal vágott át kinket.Tudtam a telefonszámát,nevét ,bankszamlaszamot,És ami nem biztos hogy melyik településen lakott.Mennyi esélye van hogy megtalálják illetve hogy visszakapjuk a pénzünket?

2016. jan. 1. 19:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Miért beszélsz többes számba?Egy ember volt az elkövető.
2016. jan. 1. 20:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Trollkodik a 32%-os.

Hiába fogják meg, attól még a pénz nem biztos hogy előkerül.

Hihetetlen hogy 2015-ben még mindig megeszik az emberek ezt a szart.

Legalább Iphone 6-ot akartál rendelni?

2016. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem egy gamer gépet.Ha megtalálják a tettest akkor valóban bevasalják főleg így hogy több száz ezer forintoról van szó és hogy csoportosan károsított.
2016. jan. 1. 21:12
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Arra készülj fel kérdező, hogy jó pár év lehet a dolog.

Nekem annó volt hasoló 5000Ft-al, kb 5 év volt, mire sikerült mindent elintézni.

Én kb nem foglalkoztam vele, de mások feljelentették, hát beszálltam én is.


Bíróság kimondta, hogy fizetnie kell, mondjuk azóta sem kaptam meg, de van határozatom, lehet menni utána behajtókkal.

2016. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem egy nap lesz.Bár itt jóval navyobb összegről ban szó
2016. jan. 1. 22:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összeg kb lényegtelen ilyenkor, akárhogy is garantáltan több év lesz.
2016. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy ezt kiírtad, onnan sem fogok ezután venni semmit, max. eladni. A jogifórum internetes oldalon talán több segítséget kaphatnál, mint itt. Remélem, visszakapod a pénzed, de sajnos ez nem biztos... :(
2016. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Rengeteg üzletem volt már ezen az oldalon és eddig nem volt semmi baj azért is utaltam most is előre.De már ki kett tiltva az oldalról szóval egy csalóval kevesebb.


Köszi a tippet!

2016. jan. 2. 00:25
 19/21 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted egyáltalán? Jófogásról? Csak ismert helyekről szabad rendelni, az embernek van annyi veszélyérzete hogy noname cégeknek meg hirdetőknek nem utal előre, sőt nem is rendel mert féltéglát küldenek.
2016. jan. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer leírom HARDVERAPRÓ
2016. jan. 2. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!