Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lezárják majd továbbfolytatják...

Lezárják majd továbbfolytatják a nyomozást?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek volt egy ügye, majd kapta a papírt hogy jun 5.én elkezdett jun 10.én lezár majd szept 15.én továbbfolytatták, és feb 9.én zárják le. Ez miért van?

2016. jan. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyári szünet volt.
2016. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a június 10-ei lezárás pontosan mi volt? Felfüggesztés vagy megszüntetés? Milyen okból történt?
2016. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem (lehet más ok is de a következő a legvalószínűbb): rendőrség befejezte a nyomozást (5 nap alatt) megküldte az nyomozati iratot az ügyészségnek vádemelési javaslattal, de az ügyésszég visszadobta hogy további nyomozás keretében gyűjtsön még bizonyítékokat mert az eddigiek nem biztos hogy elegendőek lennének a bírósági tárgyaláson.
2016. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És amúgy az ismerősöd nem kapott papìrt (határozatot) a nyomozás továbbfolytatásáról? Csak mert akkor azon rajta van, hogy miért...
2016. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!