Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrséget mozgosító elektrom...

Rendőrséget mozgosító elektromos kerítésbe integrált riasztó rendszer, mely esetben a rendőrök IDŐBEN kiérnek, minthogy a telekre behatolás befejeződött volna - létezik már?

Figyelt kérdés
Magától értetődően belső kerítésről van szó és nem magasfeszültségről, csak a betörni szándékozók sokkolásáról.

2016. jan. 10. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel a rendőrök nem várják ugrásra készen, hogy náladf beriasszon. Esetleg jó pénzért egy biztonsági céggel szerződhetsz.
2016. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennyire nem lehetsz...


Nem tudsz mutatni egy olyan embert önmagadon kívül, aki ekkora ostobaságot feltételezett volna! :D :D


Magától értetdően MINDEN ilyen rendszerért fizetni kell havi, vagy éves híjat, így teljesen természetesen a rendőrségnek is! És vannak hozzájuk bekötött rendszerek is, nem csak őrző-védő cégekhez.


A kérdés csupán az, kiérnek-e időben, vagy várhatjuk álmunkban néhány aberrált beteg gyilkos éjjeli torokátvágását?!

2016. jan. 10. 12:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Más valaki(k) tudja/tudják? Van remény a biztonságra?
2016. jan. 10. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is teljesen biztos vagyok benne, hogy nincs raktáron folyamatosan két rendőr meg egy kocsi arra várva, hogy nálatok beriasszon. Ha a közelben vannak gyorsan kiérnek, ha messze, akkor meg nem. Ezen az sem fog változtatni, hogy suttyó a stílusod.
2016. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi van, kinek szólsz be alaptalanul? :D


Nem én beszéltem hülyeséget, ne engem vádolj ok nélkül, pláne mert nem ismersz. Különben sem rád tartozik, nem inged, ne vedd fel, írtam a végén tisztán, világosan, hogy "a kérdés csupán az".


Annyi elég lett bolna bőven, hogy nem mindig érnek ki.


De akkor meg minek fiezetne bárki is ezért, kedves kötekedő?

2016. jan. 10. 13:17
 6/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Mert egy szolgáltatás amit el lehet adni, ha az xy cég járőre megérkezik lehet hogy vissza tartja a betörőket. Szóval a biztonsági cégeknél fogsz olyat találni hogy kiszállási idő riasztástól x perc óra nap.. a rendőrségnél nincs ilyen


Egyébként direkt a rendőrségre bekötött riasztó mondjuk finoman hogy csúsztatás. A rendörséget a cég diszpécsere hívja ki.

2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!