Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fideszgyűlölőként lehetek a...

Fideszgyűlölőként lehetek a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatója?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés!


Szeretnék rendőrtiszt lenni.

Ám gyűlölöm a Fideszt. Márpedig én mindenütt azt olvastam, hogy a NKE a Fidesz magániskolája, ez a Fidesz kedvenc egyeteme, ami az egyetem hatalmas támogatottságán meg is látszik. Sőt azok nagy része akik innen kikerülnek azok állítólag fideszdroidok lesznek.


A kérdésem a következő:

Én XY (tehát nem Fidesz) párt szimpatizáns vagyok. Mi van ha ez kiderül? Akkor én leszek az egyetem krumplipucolója?

Vagy ha meg tudják rólam, hogy nem vagyok nagy Orbán-fan akkor kidobnak, vagy mi? Esetleg mindenre csak bólogatnom kell?

Óvatos kell legyen a politikai kijelentéseimmel?


Azért arra kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ha 18-ban a Fidesz elveszti a választásokat... :)



#rendőr #FIDESZ #egyetem #Orbán Viktor #rendészet #tiszt #NKE #nem akarom takarítóként végezni!
2016. jan. 26. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire aggódsz, akkor ne beszélj pártokról és politikáról, vagy hazudj! Kész.
2016. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dymo ***** válasza:
62%
Sose nyomjá' full kretént...
2016. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor ha első napon egy narancsos trikóval megyek be aminek a hátulján rajta van a mi nagy vezérünk fényképe és azt írja alatta, hogy „Ki Orbán Viktort megbántja nagy kést a hasába!” akkor reflexből ötösöket adnak?
2016. jan. 26. 17:28
 4/20 anonim válasza:
85%
Próbáld ki és megtudod.
2016. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy a NKE elvégzése után bármely hivatást választol, ott sem lehet politizálnod, így a tanulmányaid során is kussolnod kell.
2016. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És ha továbbra is interneten keresztül fikázom a Fideszt akkor előfordulhat, hogy mivel ez rendőri egyetem, ezért lenyomozzák a netes tevékenységemet?

Akkor mi lesz?

2016. jan. 26. 18:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
NKE-n legfeljebb a felsővezetés fideszes, a többi városi legenda. Több olyan professzorom volt, akik előadásokon nyíltan kritizálták a kormányt, sőt ellenzéki pártokban vállaltak politikai / szakértői szerepet, mégis taníthattak nyugodtan, senki sem bántotta őket. Ettől függetlenül hallgatóként nyilván nem érdemes nagy pofával hangoztatni az ember bármilyen politikai állásfoglalását, mert abból később származhatnak kellemetlenségek. Van az a tengerészgyalogos szabály, hogy sose legyél első, vagy utolsó és sose jelentkezz önként semmire, érdemes megfogadni.
2016. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

"És ha továbbra is interneten keresztül fikázom a Fideszt akkor előfordulhat, hogy mivel ez rendőri egyetem, ezért lenyomozzák a netes tevékenységemet?

Akkor mi lesz?" Tökönrugás!+

2016. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"És ha továbbra is interneten keresztül fikázom a Fideszt akkor előfordulhat, hogy mivel ez rendőri egyetem, ezért lenyomozzák a netes tevékenységemet?"

Rendőr, nyíltan nem politizálhat, az NVSZ figyeli a facebook fiókokat. Több rendőr vált méltatlanná a hivatására a facebookos tevékenysége miatt.


"Akkor mi lesz?"

Méltatlansági eljárás, fegyelmi eljárás, amivel megszűnhet a munkaviszonyod is.


Orbán rendészetellenes politikája miatt hidd el, nagyon elenyészű a Fidesz szimpatizáns rendőr. Azonban mértéket kell tartani, és ketté választani a magánvéleményt a nyilvánosság előtti politikai nézeteid terjesztésével.

Az iskolában senki nem fogja kérdezni tőled, mert nem is teheti, de te sem teheted azt, amit fentebb írtál.

2016. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi a francnak hangoztatni ?
2016. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!