Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fideszgyűlölőként lehetek a...

Fideszgyűlölőként lehetek a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatója?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés!


Szeretnék rendőrtiszt lenni.

Ám gyűlölöm a Fideszt. Márpedig én mindenütt azt olvastam, hogy a NKE a Fidesz magániskolája, ez a Fidesz kedvenc egyeteme, ami az egyetem hatalmas támogatottságán meg is látszik. Sőt azok nagy része akik innen kikerülnek azok állítólag fideszdroidok lesznek.


A kérdésem a következő:

Én XY (tehát nem Fidesz) párt szimpatizáns vagyok. Mi van ha ez kiderül? Akkor én leszek az egyetem krumplipucolója?

Vagy ha meg tudják rólam, hogy nem vagyok nagy Orbán-fan akkor kidobnak, vagy mi? Esetleg mindenre csak bólogatnom kell?

Óvatos kell legyen a politikai kijelentéseimmel?


Azért arra kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ha 18-ban a Fidesz elveszti a választásokat... :)



#rendőr #FIDESZ #egyetem #Orbán Viktor #rendészet #tiszt #NKE #nem akarom takarítóként végezni!
2016. jan. 26. 17:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#9


Értem. Kösz.

Tehát követik a facebook-os tevékenységemet.

És a gyakorikerdesek.hu tevékenységemet is követik? :D


Ha ne adj Isten balul sül el valami és kidobnak akkor szerintetek már beléphetek egy pártba, nem?

Onnan kezdve már Molnár F Árpáddá is voltozhatok és gyárthatom a 100%-ban betiltott videókat, nem? Mert már úgyis mindegy...


Tehát csak nyilvánosság előtt nem szabad terjeszteni a politikai nézeteket, de így másokkal elbeszélgethetve már lehet, nem?


Érdekes, hogy pont azok nem politizálhatnak, akik a legjobban átlátnák a dolgok menetét.


Ez is a Fidesz hibája!

2016. jan. 27. 18:22
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorikérdéseken én is politizálok, ez egy anonim oldal.

Amikor a nevedet használod, az már nyílt politikai vélemény. Barátokkal, vagy családtagokkal természetesen megbeszélem én is, de nem hangoztatom sehol sem a véleményem.

2016. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem kérdezni, hogy kettős állampolgársággal lehetek-e a Nemzeti Közszolgálati Egyetemnek? Ha van még izraeli állampolgárságom akkor az zavaró tényező-e?
2016. febr. 3. 23:40
 14/20 A kérdező kommentje:
*lehetek-e hallgatója
2016. febr. 3. 23:40
 15/20 anonim ***** válasza:

Az intézmény által meghirdetett szakokra állandó belföldi lakhellyel rendelkező, büntetlen előéletű, kifogástalan életvitelt folytató magyar állampolgárok jelentkezhetnek. Tekintettel arra, hogy a hallgatói jogviszony létesítésének előfeltétele a büntetlen előélet, s amennyiben ez nem teljesül, úgy az Egyetem

rektora - a felsőoktatási intézmények felvételi eljárásairól szóló 237/2006. (XI.27.) Kormányrendelet 13.

§ (3) bekezdése alapján, valótlan adatszolgáltatásra hivatkozva, a felvételről szóló döntést megsemmisíti.


Magyar állampolgárnak kell lenned, kettős állampolgárság a felvételi tájékoztató szerint nem kizáró ok.

2016. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"NKE-n legfeljebb a felső vezetés fideszes, a többi városi legenda."


A felső vezetésben sem mindenki nemzeti érzelmű szerintem. Inkább úgy mondanám, hogy az oktatók egy jelentős része liberális és (kripto)kommunista, de vannak nemzeti érzelmű oktatók is - páran.

2016. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A sok szabolcsi, borsodi srác szeretni fogja az izraeli hátsódat :D

am meg komolyan izraeli kommunista létedre rendőr akarsz lenni?

hát gratulálok!

Eleve aki rendőr, azt nem érdekli a politika, ha már szimpatizáns vagy az gáz.

Biztos feltolnálak kémkedésért ha felvesznek!

2016. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan ember, aki képes "gyűlölni", egyáltalán ne legyen rendőr! Se utcai, se nyomozó, még adminisztrátor se.
2016. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Sejtettem, hogy a problémád a származásodból is fakad...
2016. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

“az oktatók egy jelentős része liberális és (kripto)kommunista”


Akkor ezek szerint sok a Fideszes tanci :D

2022. dec. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!