Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek volt igaza, a rendőrökne...

Kinek volt igaza, a rendőröknek vagy nekem?

Figyelt kérdés

Épp akkor értem haza, még a lépcsőházban voltam, a postaládáknál, mikor a bejárati ajtón kopogott meg integetett két rendőr. Mikor megláttam, hogy rendőrök nem engedtem be őket, becsuktam a postaládát, és indultam volna föl. Közben valakihez kapuztak, és új jöttek be, és kérdezte az egyik, hogy letörtek volna a műkörmeim, ha kinyitom? Mondom nem, de jogom van eldönteni, hogy kit engedek be oda, ahol lakom, és ha nem is igazi rendőrök? (persze nem ettől féltem, már csak azért se akartam beengedni őket) Megmutatták az igazolványukat, megkérdezték a nevemet, és kérték az irataimat. Mondom semmi közük hozzá hogy hívnak, és a személyimet se adom oda, nem csináltam semmi, akkor meg mi jogon kérik el, és különben is dolgom van. És kérdezte az egyik, hogy ugyan mi dolgom van? Mondom nem hiszem, hogy be kell számolnom minden lépésemről, és különben sincs semmi köze hozzá. Csak nem akartak elengedni, végül megmutattam minden létező igazolványomat nekik, és mondták, hogy na, nehéz volt királykisasszony?

Aztán meg mikor vittem le a kutyát, ők pont jöttek ki a mellettünk lévő lépcsőházból, és mikor elmentünk egymás mellett vigyorogtak mind ketten.

Hát engem úgy fölhúztak, hogy az nem igaz. Ilyet csinálhat egy rendőr egyáltalán? Úgy beszélt velem, mintha a seggéből rángatott volna ki...


L/20


2016. febr. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
97%
Komolyan, letört volna a körmöd ha kinyitod nekik az ajtót? Semmi mást nem kellet volna, csak megkéred hogy mutassák fel az igazolványukat, felmutatják és beengeded őket. Ekkora hisztis, mindenkivel kiszúrós sértődékeny nem lehetsz... -.-
2016. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
90%

A rendőrnek.

Nem tudom mit szóltál volna, ha valami baj van és emiatt hogy nem jutottak be, még nagyobb lett.

Erre simán rá lehet volna húzni egyes esetekben, hogy segítségnyújtás elmulasztása, ami bűncselekmény.

Legközelebb nyisd ki az ajtót, sajnos az ilyenek miatt, mint te, tart itt ez az ország.

2016. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
96%
HA nem vagy benne biztos, hogy igazi rendőrök akkor be kell telefonálnod a rendőrségre és ott megtudják mondani, hogy tényleg azok-e. Nem fölényeskedni kell, hogy semmi közük hozzá, mert nem tudod milyen ügyben jártak el.
2016. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
100%
Idegen civilt nem vagy köteles beengedni, de az igazolványt felmutató rendőrrel a munkavégzése miatt kivételt kell tenni. Persze ugyanígy munkavégzésük közben a tűzoltóval és a mentőssel is.
2016. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
97%
Rendőröknek volt igaza egyértelműen...hová jutott a vilàg.
2016. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
4%
Ha civil ruhás rendőrök voltak én is féltem olna beengedni őket, hátha bűnözők és leszúrnak rögtön vagy ilyesmi. De ha tényleg rendőrök persze segítenék, így elég ciki dolog, szerintem nem volt igazuk, megértőnek kellene lenniük.
2016. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
93%

Hű, kislány, szerintem örülj, hogy jófej zsarukkal futottál össze. Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal. Olcsón megúsztad.

És vegyél vissza az arcodból, a saját érdekedben.

2016. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
95%
Azért jobb, ha tudod, hogyha nem tisztázott az kiléted akkor akár elő is állíthatnak.
2016. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
95%

Nem civil ruhások voltak,


"Mikor megláttam, hogy rendőrök nem engedtem be őket(...) csak azért se akartam beengedni őket."


még egy jó kis büntetést is a kezedbe nyomtam volna, tanuld meg, hol a helyed. Majd mikor a "retikülödet" kikapják a kis kacsóid közül,és rájuk szorulsz,akkor is ilyen tudálékos kis majom leszel?

2016. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:

#4 Munkaruhában voltak.


#7 Jófej??Ezek?? Hát ezekre minden tudnék mondani, csak ezt nem...

2016. febr. 3. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!