Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Eltűnt a párom, mit tegyek?

Eltűnt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy helyen dolgozunk a párommal, de nem egy műszakban, ő délelőttös volt, délután négykor még fel is hívott.


Hat után értem haza, nincs itthon, ha megy valahova szokott szólni, mikor beszéltünk akkor sem szólt, hívtam kétszer is többször csörgetve, de nem vette fel.


Most nagyon ideges vagyok, hogy történt vele valami.

Holnap reggel mennei kellene dolgozni.


Meddig várjak, hogy hátha haza ér, mikor érdemes jelenteni az eltűnést? Nem kamu kérdés!


Egy kétségbeesett L


2016. febr. 3. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hat után értem haza,"

most meg éppen hét óra van. ennyi idő után én nem mondanám,hogy eltűnt. biztosan van valami magyarázat rá,hogy hol van, miért nem hallja a telefont.

De ha nem ér haza estére(amikor szoktatok ágyba menni) akkor már én is aggódnék és felhívnám a családot/barátokat hogy nincs -e ott.

De most még szerintem ne aggódj.

2016. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg lehetséges magyarázat van, dugóba került, lerobbant, találkozott valakivel, eldumálták az időt, beült egy kocsmába, otthon volt már, csak a szomszéd kopogott, hogy csőtörése van, menjen át segíteni stb.

Jelenteni bármikor lehet, de keresni, ha nincs rá megalapozott gyanú, akkor nem kezdik hamar.

2016. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Irj neki sms-t hogy aggódsz!
2016. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na?
2016. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48 órán elteltével tudod bejelenteni a rendőrségen.
2016. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
óra*
2016. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkit hasznosra értékeltem, köszönöm a válaszokat.

Kérdeztem pár közös munkahelyi barátot, nem tudnak róla semmit, azt mondták, lehet, hogy a legjobb barátjával beültek a törzshelyükre beszélgetni, havi 1-2 alkalommal szoktak.


Írtam neki egy sms-t, hogy csörgessen ha ráér,

vagy írjon tudjam merre van, hogy megnyugodjak.


Azzal nyugtatom magam, hogy lassan jelentkeznie kell, mert holnap reggel mennie kell dolgozni, de ha haza is jön kíváncsi leszek miért nem szólt legalább, nem az a baj, hogy elment félreértés ne essék, csak na remélem értitek.


Ha előkerül jelentkezem, hátha érdekel valakit!

2016. febr. 3. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel írd meg mindenképp!
2016. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na mondjuk, ha 11-ig nem ért volna haza, én is aggódnék.

Írj mindenképp!

2016. febr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem hazament, ugye?
2016. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!