Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elloptam egy arany gyűrűt!?

Elloptam egy arany gyűrűt!?

Figyelt kérdés

Elloptam egy gyűrűt a nagyapámtól egy hónappal ezelőtt egyik haveromnak mondtam hogy adja már be nekem lementünk leadtuk a zálogházba de a papírt nem raktuk el most megbántam mindent rájöttek hogy elloptam és vissza akarom szerezi van valamii esély rá? Sokat jelent neki nagyon

Bármit megteszek érte. A rendőrség nem bírja vissza szerezni? És ha hétfőn be megyek a rendőrségre és elmondom hogy elloptam és beadtuk de nagyon megbántam és vállalom érte a büntetésemet is!

Akkor a rendőrség se tudja vissza szerezni? Mert mivel nem a tulajdonost illette meg a pénz és a tulajdonos kárt szenvedett a rendőrségnek kötelessége kártalanítani nem? Vagy személyi igazolvánnyal aki le adta nem bírja ki venni?


2016. febr. 6. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész a zaciba, viszed a pénzt, aztán kiváltod.

A rendőrség meg nem fog kártalanítani, nem is értem honnan vetted ezt a baromságot.

Esetleg olyat tudok, hogy bemész, felnyomod magad, aztán lefoglalják, mert jogsértéssel kapcsolatos.

Akkor talán visszakapja az öreged.

2016. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt mondom ha kell fölnyomom magam hogy elloptam! Erről van szó! De zálog papír nélkül hiába megyek én le azt sem tudom bizonyítani hogy ott voltam! Azzal meg iába megyek le hogy hány grammos volt hogy nézett ki milyen kő volt benne hány karát stb.. és hogy mennyit adtak érte úgyse adják vissza
2016. febr. 6. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérne, ha bemennél, mert azért nem zárnám ki a lehetőségét annak, hogy ők is könyveljék a zálogba helyezéseket.

Egyébként meg lehet, hogy ennyi idő után csak visszavásárolni tudnád. Ahhoz meg nem kell papír, csak pénz.

2016. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

"Mert mivel nem a tulajdonost illette meg a pénz és a tulajdonos kárt szenvedett a rendőrségnek kötelessége kártalanítani nem?" Hát édesfijam...Az ész szobrát nem rólad mintázták meg.

Megoldás: bemész a zaciba, és felvázolod a helyzetet: x. dátummal beadtad az ékszert, de elvesztetted a papírt. Nagyon fontos az ékszer. Ha jó fejek, lehet hogy megkeresik neked, de ez eléggé esélytelen. Jobban jársz, ha a lejárati időt követően bemész és megnézed az eladó cuccok között. Jóval drágábban vissza tudod vásárolni.

2016. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Én is elvesztettem egyszer egy zacis papírt, de pont lefosták a fejemet. Oda is lettek azok az ékszerek.
2016. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!