Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézés rendőrségtől, nem...

Idézés rendőrségtől, nem tudtam átvenni, mi állhat benne?

Figyelt kérdés
Nemrég ittam, meg a hülye fejemmel elfogadtam 1 slukk biofüvet ismeretlentől ami teljesen kiütött, mentőt hívtak rám, aki meg adta rendőr vitte el valószínűleg találtak nála, milyen formában kell megjelennem majd a rendőrségen?

2016. febr. 12. 19:56
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem mindent tagadni fogok
2016. febr. 12. 19:59
 2/35 anonim ***** válasza:
26%

Ha bármi van otthon, akármi, akár egy fénymásolt bérlet, tüntesd el!


Számítógépeket laptopot biztos helyre vagy rokonokhoz rakasd el, készpénzt szintén!



Elmondom mi lesz! Ezt ugyanis baromi komolyan veszik, mivel gondolom neked még nincs multad, emiatt kaptad az idézést máskülönben már rádrúgták volna az ajtót!


Szóval:


Megjelensz kihallgatnak, felveszik a vallomásodat, készülj fel rá, hogy rabosítani fognak, azaz ujjlenyomat profilfotók.


Ezután kimennek majd házkutatni a te beleegyezéseddel, így nem feltünően, vagy ha nem egyezel bele akkor pár óra múlva lerohannak szirénázva és szétkapják a kéródat..



Ez ugyanolyan komolyba megy mintha hamis pénzt keresnének, akkor is foglalnak, visznek mindent..


Kösd fel a gatyát, mert a java most fog kezdődni, és szerezz ügyvédet!

2016. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
mekkora egy otromba f. szság
2016. febr. 12. 20:07
 4/35 A kérdező kommentje:
kórházi lapomon erősen ittas állapot szerepel, illetve az az ismeretlen egyszer meg is ütött a hatóság jelenlétében, a rendőrség nem tud arról, hogy én beleszívtam a biofűbe.
2016. febr. 12. 20:09
 5/35 anonim ***** válasza:
26%

Jah... De jobb ha tudsz erről, hogy ne érjen meglepetés..


A Vallomásod után fognak valszeg megvádolni alapos gyanúval (mivelhogy fogyasztottál, és erről van gondolom kórházi jelentés vagy bármi). És az alapos gyanú az ami esetén már így jár el a hatóság..

2016. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy a testisértés vádja miatt?
2016. febr. 12. 20:10
 7/35 A kérdező kommentje:
kórházi lapomon az áll, hogy ittam nem az, hogy bármit fogyasztottam...
2016. febr. 12. 20:10
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom, jobb ha elővigyázatos vagy mert az egy dolog hogy mi szereela kórházi lapodon, de kérdés mit vallott a fickó, esetleg ellened... Nem tudhatod..
2016. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
az is igaz lehet rám kamuzott valamit
2016. febr. 12. 20:12
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudhatod hogy esetleg nem e mondta azt az illető aki megkínált, hogy tőled vette.. vagy bármi.. Készülj fel inkábba házkutatásra, nehogy vigyék a cuccaidat amit aztán ki tudja hogy kapsz vissza..


Minden gépen lehet találni olyan dolgot ami illegális, elég egy letöltött film is.

2016. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!