Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rendőrségtől szeretnék...

A rendőrségtől szeretnék lenyugdíjozott németjuhász kutyát venni de ahogy néztem a rendőrség honlapján csak dunakeszin lehet átvenni őket . Oda szállítják az összes nyugdíjas kutyát? Hajdú biharban valahol nem lehet venni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
*lenyugdíjazott
2015. jún. 30. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dunakeszin szoktak árverezni. Mivel az ilyen kutya a rendőrség tulajdona, amikor már nem dolgozik és a gazdája nem akarja megtartani, akkor keszin élnek, amíg nem sikerül új gazdát találni nekik.
2015. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Debrecenben valami ilyen nyugdíjas kutyáknak fenntartott telep nem létezik??
2015. jún. 30. 21:28
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogy hogy nem akarnak dolgozni? Ha én megvennék 1et akkor nekem nem engedelmeskedne annyira?
2015. jún. 30. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az engedelmességet neked is ki kell érdemelned. Az, hogy az előző gazdájának engedelmeskedett nem azt jelenti, hogy neked is automatikusan fog.
2015. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutya dolgozna. De van, amikor éri valamilyen pszichés hatás, amitől már nem a régi. Vagy fizikailag nem bírja már teljes erővel.

Örökbefogadáskor elmondják, milyen a természete, miként tudod te is megfelelően kezelni .

2015. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerettem volna nyugdíjas rendőrkutyát, nem egyszerű szerezni.. sokszor hívtam őket, ritkán van lehetőség, feliratkozni sem lehetett.

nemrég kaptam egy pulit, hát világbajnok, nem cserélném el :) annyira okos, csak mindig megpróbál vezérkedni.

Azért kívánom, sikerüljön, csak legyél elég képzett hozzá.

2015. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Német Juhasz Fajtamentést keresd,hátha tudnak tanácsot adni.Sőt Ők is szoktak nyugdíjas rendőrkutyáknak otthont keresni,ha jól tudom.

De azt ne várd,hogy egy ilyen kutya nálad is működni fog.Ahhoz minimálisan értened kell a kiképzéshez.

2015. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. júl. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!