Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nke elvegzese utan milyen...

Nke elvegzese utan milyen rangba kezdek azonnal? Bunugyi nyomozo

Figyelt kérdés
Utana felfele haladas hogy megy?
2016. febr. 18. 18:40
 1/4 anonim válasza:

Ezért tart ilyen mélyponton a magyar rendőrség. abszolút tájékozatlanok még a legprimitívebb ügyekben is.

Kérdésedre válaszolván hadnagyként kezdesz, viszont ha kitüntetéses diplomád van aminek a feltételét a tanulmányi szabályzatban megtalálod akkor főhadnagy.

Az előremenetelt már nincs energiám belinkelni. Van soron kívüli előléptetés, illetve rendfokozat kihordása. Gugli a barátod.

2016. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen "rangba", rangja a bárónak meg őexcellenciájának van... Rendfokozatod lesz, hadnagyi, ahogy előttem írták. Viszont a HHK-n már rég eltörölték a főhadnagyi avatást, szerintem rendőréknél sincs már ilyen, de ha mégis akkor megkövetem magam!
2016. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mérget ugyan nem vennék rá, de én is úgy tudom, hogy már nincs lehetőség főhadnagyi rendfokozat megszerzésére az iskola elvégzése után.
2016. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 electroman75 ***** válasza:
Ezzel az írással maximum őrvezető lehetsz.
2016. febr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!