Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha telekre behatolást rendőrsé...

Ha telekre behatolást rendőrségnek (vagy őrző-védő cégnek) azonnal jelző kerítést kívánunk létesíteni, melyik a legolcsóbb anyag (MÉTERE - építéssel, mindennel együtt) mellyel számolhatunk?

Figyelt kérdés
Havidíjjal - a jelzés miatt - magától értetődően kalkulálnunk kell, de ez nem a kerítés létesítéshez/építéshez tartozik, így most tekintsetek el ettől.

2016. jan. 20. 20:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy úgy egyáltalán, melyik a legolcsóbb anyag kerítésépítéshez (szállítással, építéssel együtt)? Homokkő, mészkő, fa, előre gyártott beton, valami egyéb?
2016. jan. 20. 20:28
 2/12 anonim ***** válasza:

?????


Tök mindegy milyen a kerítésed. A kerítésen belülre teszik a "lézerkerítést".


Egyszerű infrasorompóval oldják meg a neten rendelhetsz.

2016. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kinek írtad ezt a sok kérdőjelet? Magadnak?


Még soha nem hallottál erről? [link]

"Egy érzékelő folyamatosan figyeli a kerítésben lévő feszültséget, és észlel minden beavatkozást, így nyújtva rugalmas lehetőséget a biztonsági intézkedéshez, mint pl. riasztócsengők, fényjelzések, vonal a biztonsági céghez."

"A behatolást nagyfeszültségű sokkolással késlelteti, időt hagyva a biztonsági szolgálat megérkezéséig."


És szerintem lehet egy tömör kerítés tetejére is vezetékeket fektetni (sokkolás nélkül, csak a néma riasztás megy a rendőrségre a fenti havidíj ellenében, azok meg rohannak ellenőrizni), pontosan ezért kérdeztem melyek a legolcsóbb kerítés elemek méterei (építéssel együtt)?


A lézerkerítésről nem hallottam, utánanézek!

2016. jan. 21. 09:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Neked írtam, mert a kérdésedből csak az derül ki, hogy olyan rendszert szeretnél, ami jelez a rendőrségre.


Ahhoz meg nem fizikailag kerítés kell, hanem amit írtam, mert az olcsóbb.

2016. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt már elmagyaráztam.


De mint írtam, utánanézek az infrának, mert nem tűnik hülyeségnek.

2016. jan. 22. 09:37
 6/12 A kérdező kommentje:

Természetesen továbbra is érdekel a legolcsóbb fizikai kerítés elemek árai/méter, így minden hasznos információ jöhet tonnaszám!


Illetve (ha tudja ezt valaki) a tetején futó érzékelő vezetékhálózattal, annak installálásával, a kerítés megépítésével hozzávetőlegesen mennyibe kerülhet egy ilyen rendszer métere?


Nyilván egzakt költségadatokat ennyiből nem lehet pontosan megadni, ezért hozzávetleges áraknak is örülnék.

2016. jan. 22. 09:45
 7/12 anonim ***** válasza:

"a legolcsóbb fizikai kerítés"


Az a baj ezzel, hogy a kettő "kizárja" egymást!


A legolcsóbb a tekercses drótháló. Oszlop + feszítő + lábazat (ha állat is van akkor célszerű).


Az összes többi drágább.

2016. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még a homokkőből épített (festetlen), vagy fából készített (sajnos ezt már festeni kell) "kerítéselemek" méterárai is drágának mondhatók?
2016. jan. 22. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
A dróthoz képest minden drága.
2016. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De hát a homokkő nem egy luxus építőanyag. :) Úgy értem nem fillérekért bányásszák/adják?


Mennyibe kerülhet homokkőből/mészkőből építéssel, munkadíjakkal egy méter egyszerű mezei kőkerítés körülbelül?

2016. jan. 22. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!