Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy kell feljelentést tenni...

Hogy kell feljelentést tenni a rendőrségen? Hogy zajlik, meddig tart?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:51
 1/6 A kérdező kommentje:
És akit feljelentettek, azzal mi történik?
2016. febr. 24. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet névvel,és névtelenül tenni.

Felhívod,bemutatkozol abban az esetben ha névvel akarod,ha pedig nem akkor azt mondod hogy névtelen bejelentést szeretnék tenni.

Elmondod az okát,a helyszínt,ilyenkor azt is megkérdik hányan vannak,bár ez helyzetfüggő,és már küldik is a probléma nagyságától függő mennyiségű járőr kocsit,rosszabb esetbe kommandós páncélocsit.

Bár én egész életembe kb:3 bejelentést tettem abból mindhárom csendháborítás volt.

Ja és az hogy mi történik az a rendőrre,és a delikvensre tartozik.

Hidd el nem fognak visszahívni hogy elmeséljék mi volt:)

2016. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja az lemaradt hogy mennyi ideig tart,nos én mint említettem csndháborítás miatt hívtam őkat és kb:20-25 perc volt mire kijöttek.De nyilván ez is helyzetfüggő.

Ha mondjuk valaki késsel veri az ajtódat,akkor akár 5-10 percen belül is kintvannak,helikopterekkel karöltve.

2016. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
53%
#2: Ez nem feljelentés, hanem bejelentés.
2016. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bemész a kapitányságra, a portán mondod hogy feljelentést akarsz tenni. aztán vársz, rosszabb esetben több órát is (én 3 órát vártam), majd bemész egy terembe azzal akinél a feljelentést teheted. elkezdesz mesélni, ő pedig gépeli amit mondasz de vigyázz hogy hogy fogalmazol mert szó szerint írja bele a jegyzőkönyvbe. közben pedig párszor vissza is kérdez, szerintem azért hogy próbáljon megzavarni, hogy biztos igazat mondasz-e.

ha szépen elmondtad akkor átadja a jegyzőkönyv egy példányát és mehetsz.

nálam így volt.

2016. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló.

Igazad van,bocsánat ha esetleg valakit félreinformáltam volna,tévedtem.

2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!