Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol tudom páromat el érni...

Hol tudom páromat el érni külföldön?

Figyelt kérdés
Február hónapban párommal össze vesztünk haza ment és irt, hogy ki megy Németországba, mivel senkije nincs csak immel ámmal hallottam valami rendörségi ügyet. Mindig irt keresett, fent volt egész nap a közösségi portálon. De több mint egy hónapja semmi. Ha tényleg valami rendörségi ügybe keveredett, hogyan tudom kint el érni?

2016. márc. 16. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Komolyan teged erdekel egy borton toltelek alja ember??
2016. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod a történetet ne szólj bele, nem a kritikádra voltam kiváncsi. Másrészt meg a szeretteinkért bármit meg teszünk.
2016. márc. 16. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz lesz, kérdező... mert ha valamibe belekeveredett, nem nagyon akarja, hogy keressék. Azt hiszem, ki kell várnod, amíg ő keres. Ha szeret, keres téged.
2016. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt az van, hogy neki volt valami rendörségi ügye kint. Aztán most ki ment egy autót intézni és azóta nem jött haza. Utoljára amit tudok róla, hogy a rendörök be vitték igazoltatás után. Igy tudni akarom hogyan érhetem el kint,kit keressek.... stb...
2016. márc. 16. 10:35
 5/14 anonim ***** válasza:
nem felel telefonra, e-mailre?
2016. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmire egyáltalán.....
2016. márc. 16. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
sajnálom, kérdező, nagyon rossz lehet neked, de sajnos nem nagyon tudsz, mit tenni, mint várni
2016. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Követség esetleg? ....
2016. márc. 16. 11:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha épp szabadságvesztését tölti, akkor arról nem fognak neked információt kiadni.

Így vagy megvárod, míg felveszi veled a kapcsolatot, vagy a többi ismerősénél érdeklődsz. Esetleg felfogadsz egy magánnyomozót.

2016. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen ez az, ismerösei is kb. annyit tudnak mint én. Hát családtagnak senkinek se? Na ja .... magánnyomozó... Az gondolom árba jó húzós...
2016. márc. 16. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!