Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a páromat...

Hogyan beszéljem le a páromat arról, hogy külföldön vállaljon munkát? Pár hónap múlva születik meg a gyerekünk ezért nem szeretném ha egyedül hagyna minket. Nincs más segítségem rajta kivűl.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Itthon van munkája? Jól keres? El tud tartani egy családot?
2013. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ilorants válasza:
51%

ha nem tudod lebeszélni akkor menjen csak közel ahonnan 7végenként haza tud jönni.

vagy pedig te is menj utánna miután meszuletett a kicsi.

2013. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön hol?

Ti miért nem mentek vele?

2013. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van munkája de az túlzás, hogy jól keres. Németországba akar menni de onnan csak három havonta jönne haza.
2013. szept. 4. 10:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a gyereknek enni kell, ruha kell neki, esetleg gyógyszer. A te fizetésed kiesik.


Gyerekvállalás előtt nem beszéltetek arról, miből fogtok megélni?


Menjetek vele ti is.

2013. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor azért megy,hogy többet keressen, hogy meglegyen a gyereknek minden! Ne legyél már önző!
2013. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországban élek, pont tegnap jött ki a férjem barátja. Van már 2 gyerek, januárban jön a harmadik. Ők úgy oldották meg, hogy novemberben kiköltözik a feleség is a gyerekekkel, a pici már itt fog megszületni.

Ahogy annak idején mi is úgy döntöttünk, hogy együtt jövünk.

2013. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Menj ki vele! (akár pár hónap múlva)


Itt hamarosan senki se lesz úgyse... az utolsó el ne felejtse a lámpát lekapcsolni maga után.

2013. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia .Arról ne beszéld le ,hogy kimenjen Németországba ,tegye ha van rá lehetősége ! Inkább azt kellene megoldani ,hogy ne 3 havonta ,hanem sűrűbben járjon haza és ha úgy adódik idővel ti is ki tudjatok menni ! Gondolom a férjed a legjobbat akarja neked/nektek ,és igaza is van ,igy sokkal jobb életet tud biztositani a családjának! :-) Egyébként az én párom is Németországban dolgozik évek óta és én is egyedül ,segitség nélkül vagyok itthon a lányunkkal (nagyszülőkre sem tudok számitani,testvér nincs egyik oldalról sem ). Annyival jobb a helyzet ,hogy mostanra már kisiskolás a lányunk . Nekünk szerencsére sosem volt távol 3 hónapig ,a legtöbb idő 6 hét volt .Utóbbi időben pedig még sűrűbben (igaz igy rövidebb időre)3 hetente jön haza .Szerencsére mi már nem sokáig folytatjuk ezt az életmódot ,mert hamarosan költözünk utána ,de nem bántam meg soha ,hogy ebbe belementem .Megbeszélés kérdése az egész . Menjen ,próbáljon szerencsét ;-) ! Én sok sikert kivánok hozzá !
2013. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után úgyis otthon babáznál, inkább menj ki vele te is. Mivel nem kell felmondanod egy munkahelyen, nem kockáztatsz. Kihasználhatnád az időt egy kis nyelvtanulásra (sok helyen van ingyenes, még akár gyermekfelügyelettel is, de ennek utána kell járni), utána pedig meglátjátok. Ha a gyerkőc nagyobb és te ott nem kapsz munkát, akkor visszajöhettek és a német nyelvtudásod is előny, ha pedig bejön, akkor maradtok.
2013. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!