Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen manapság rendőrnek...

Milyen manapság rendőrnek lenni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Megbántátok, hogy rendőrnek mentetek ?

2016. márc. 17. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Rendőrnek lenni M.o.-n kellően korrupt, és arisztokratikus érzés lehet. Olyan sípos kékruhás rendőrnek nem érdemes menni, de rendőrtisztnek, amihez főiskola kell, meg ész, oda érdemes.
2016. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok rendör


De nem íríigylem a rendöreinket...


Anyagi megbecsülés nulla

Társadalmi megbecsülés szinte nulla.

Törvényi támogatásuk szintén nulla.


És még mielött itt sokan el kezdik szidni a rendöröket mindenki gondoljon bele mi a car lenne ha nem lennének rendörök?

2016. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szapulom a rendőröket, pedig munkámból kifolyólag (sofőr vagyok) számomra is hátrányos sokszor a jelenlétük. Ők is a dolgukat végzik, nem jókedvükből cseszegetik a népet meg trafiznak. Én inkább sajnálom őket, amiért a munkájuk miatt ennyien szidalmazzák őket. Tény, hogy vannak köztük arrogáns, nagyképű fazonok, de melyik munkakörben nincsenek?
2016. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én csak sajnálom őket, hogy a kormány kifejezetten büntetni küldi ki őket, a jó ésszel meg nem áldott magyar ember meg őket szidja nem a kormányt.


A kormány meg röhög a markában.


Jó, hogy így is vannak emberek akik segíteni próbálnak, mert akik szapulják őket valószínűleg emberségből nullák - tisztelet a kivételnek - akik egy haldokló embernek sem segítenének.


Nem a rendőrök hibája, hogy szarok a törvények a bűnözőkkel szemben.

2016. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Engem már büntettek meg, de egy rossz szavam nem lehet rá. Jogos volt, korrektek voltak, kis összeget kaptam.

Amikor meg bajban voltam azonnal kijöttek és segítettek.

2016. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem aki ezt választja az szereti is. A hülyék véleményére meg úgy sem adnak, akik szidják őket.

Nem az a jó rendőr amelyiket nem szidják, mert amelyiket szidják az úgy jár el, ahogy le van írva.

Én nem lennék rendőr, mert engem nem is érdekel az emberek baja az az ők bajuk:-)

2016. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szőke svéd munkavállalók édesanyámat fényes nappal leütötték a nyílt utcán, aztán egy boltból márkás piákat loptak el és még a biztonságiőrt is megverték, majd felszálltak a buszra és távoztak. A kerületi rendőrkapitányság kb. 3 percnyire van gyalog. Anyum rögtön bejelelentést tett. Kb. 45 perc múlva mentek ki a helyszínre. No comment...
2016. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!