Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire igazak azok a hírek,...

Mennyire igazak azok a hírek, miszerint migránsok zaklattak magyar nőket egy vonaton Győrben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem elképzelhetetlen.
2016. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha igazak is akkor mi a gond? Annak idején német turisták inzultálták a magyar nőket.

Úgy állítják be a Közel-Keleti embert mint egy ufot

2016. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted semmi gond nincs ezzel???
2016. márc. 19. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Nincsenek is migránsok Magyarországon.
2016. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan veszed. Szerintem, ha ilyen lenne, bizonyos médiák erről harsognának.
2016. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De vannak menekült-táborok,ahol valódi menekültstátusszal rendelkező migránsok vannak,igaz számuk alacsony.


Az is az igazság része,hogy nem hivatalos forrás,de egy ismerősöm mondta,hogy 3 fekete afrikai egy vonaton nőket molesztáltak,mindenkit sértegettek,a kalauz,és a személyzet meg sem mert szólalni... Ő a vonaton volt.

2016. márc. 19. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, hogy ezek a rémtörténetek itt a GYIK-on mindig Győrben történnek. Ott volt tavaly ősszel pl. Az a kérdés, hogy igaz-e, hogy Győrben már nem mernek az emberek kimenni az utcára a sok migránsok miatt, de állítólag Győrben volt az is, hogy a belvárosban összeomlottak az ingatlanárak a menekültek miatt.
2016. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szsrintem semmenyire. És miért gondolom? Utaztam velük a RaiJet-en. Egy család és mellett, két férfival szemben. Senki nem bántott, pedig fiatal nő vagyok. Udvariasak voltak végig. Amikor leszálltam, el is köszöntek. Az egyik magyar gyerek fingott mögöttem. Elég büdösre sikeredett. Egy másik magyar nő már azt mondta a telefonba, hogy milyen undorítóak a migránsok, mert az egyik befosott a vonaton. Ezek után minden rémhírt kétségbe vonok. Kb. Rátóti csikótojás szinten van mind. És mivel az átlag magyar ritka rasszista, nem is nehéz ilyen átköltött hülyeségeket tovább adni.
2016. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt.
2016. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nap mint nap azon a vonalon járok. Mostanába megjelentek megint a vonaton, és igen féltem a barátnőmet sötétben Győr utcáin, mert az hogy megkéselték azt a büfést akitől mindig veszem a gyrosom, elgondolkodtatott...
2016. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!