Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » TEK-hez, felvétel küzdősport...

TEK-hez, felvétel küzdősport nélkül is működik?

Figyelt kérdés
Helló! A kérdés adott. Megszeretném pályázni a TEK-et a felvételi feladatokat (ITTHON!) fölényesen teljesítettem 18 évesen - evidens a lövészet kivételével.Jelenleg egy rendészeti iskolába járok, ezután mennék Körmendre tovább, a Rendőr szakközépbe. Tisztában vagyok azzal, hogy minimum 3 évet kell teljesíteni a rendőrségnél, ezután lehet csak jelentkezni a TEK-hez. Egy gondom van sajnos, hogy a küzdősportokban nem vagyok otthon, olyannyira sem, hogy még 1-et sem próbáltam, mivel 10 éve futballozom. Ennek ellenére van lehetőségem bekerülni a legnagyobbak közé? Vagy csak álom marad? 6%-os gerincferdülés is kizáró ok lehet? Köszönöm a mielőbbi válaszokat. Szép esetét! :)
2016. márc. 20. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést most látom,hogy elírtam.

Tehát 5 évet kell teljesíteni hivatásosként.

2016. márc. 20. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:

A küzdősport hiánya nem kizáró ok. Majd beletanulsz a rendőrségnél ( vagy mástnem a TEK-nél, ha felvesznek ).

Ellenben a gerincferdülés szerintem már igen :/

Utóbbiban viszont nem vagyok biztos.

2016. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj valamit, mert amit ott tanultok nem lesz elég a valóságban . .
2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem két kűzdősportot is profin kell űzni, legalábbis ezt mondták. Most, hogy felvételhez kell e, passz. Én szerintem igen. De amúgy ha van jó hátszeled, akkor minden megoldható. :D
2016. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég ha 0rbán seggnyalója vagy, és ezt be is bizonyítod, már fel is vesznek, te gusztustalan.
2016. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó hozzászóló! Most menj és csinálj magadnak egy kistestvért, már ne is haragudj de mást nemtudok mondani.. Idióta! :)
2016. márc. 24. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!