Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél miért olyan...

A rendőrségnél miért olyan szigorú a pszichológiai alkalmassági, míg az egészségügyben nincs?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam, totál elmebeteg volt, de egyébként viszonylag jól titkolta, szóval lehetett látni,meg érezni,hogy valami nem kerek.Rendőrtisztire akart menni, de természetesen úgy kivágták a pszichológiairól, ahogy kellett is.

Egyébként minden rosszindulat nélkül, többen örültünk neki, mert annyi elmebeteg dolgáról tudnék írni, hogy ha ennek fegyvert adtak volna a kezébe...

Aztán egyik nap a nagymamámat látogatva, összetalálkoztam vele a kórházban.

Azonnal rákerestem itthon, és bizony ki is adta az önéletrajzát, sebész orvos, 1 éve dolgozik abban a kórházban.

Képe is van, abszolút nem vicc, tényleg meg vagyok döbbenve.Komolyan, elmebeteg feje van, és ezt nem azért mondom, nekem sosem ártott, sosem volt vele bajom, de tényleg nem százas az ember.

Nem értem,hogy ezt hogy tudta végigcsinálni, de ez rosszabb mintha fegyvert adtak volna a kezébe...oké, most nem az,hogy halomra ölheti az embereket, de azért itt nagyobb eséllyel tesz el valakit láb alól, mint rendőrként fegyverrel, hisz akkor ott azonnal lekapcsolnák, orvosként meg akár évtizedekig, vagy örökké gyilkolhat, ha esetleg ahhoz van kedve.


Gondolom muszáj konkrétumokat írnom, de például olyat csinált,hogy testnevelés órán akkorát bevert egy lánynak,hogy annak eltört az orra, mindazért, mert leszerelte őt (a csaj kosaras volt, szerintem így tűrhetőbb, meg amúgy is)

A csaj meg nem jelentette fel, az iskola meg igyekezett eltusolni.

De ez csak egy, én szívesen mesélek róla ennél durvábbakat is, csak aztán jön,hogy ez tuti kamu, ezért egyenlőre a kérdésre várom a válaszokat.


2016. ápr. 6. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A csajnak fel kellett volna akkor jelenteni.Nyugodtan mesélj, én nem mondom hogy kamu.Legalább az olvasott történetek hatására nekibátorkodom bátorítani téged hogy rakj alá ennek a ge*inek, járasd le névtelenül, tegyél róla hogy rakják ki az állásából.

Persze csak akkor ha tényleg igazak amiket leírsz róla.Mert akkor egy közveszélyes ember nem tölthet be ilyen állást semmiképpen.

2016. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha rajtam múlna én a legszigorúbb alkalmassági vizsgálatot rendelném el az összes egészségügyi beosztásra, az összes fegyveres foglakozásra, sőt még a politikusoknál is.

Számtalan elmebeteg törvény látott napvilágot például 2010 től napjainkig.

2016. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Látod ezért kell feljelenteni ilyen alkalommal egy elmebeteget, meg úgy akárkit. Hogy miért is ?! Mert akkor ugrott az erkölcsi bizonyítvány és így most nem lenne ott ahol van.
2016. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az orvosok közt köztudottan magas a pszichés betegek aránya, mint ahogy több más pályán is (média, művészi pályák, politikus, stb.), erről rengeteg tanulmány készült már.

Ezek fényében sajnos nem meglepő az írásod.

2016. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!