Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az embereket miért bántják a...

Az embereket miért bántják a fogdán?

Figyelt kérdés
hallottam már pár esetről
2008. szept. 23. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
mert a drága rendőreink akik "szolgálnak és védnek" minket, így űzik el az unalmat. a legtöbb rendőr nem azért megy rendőrnek mert a közt szeretné szolgálni, hanem mert annyira szar jegyei voltak érettségin, meg úgy általában, hogy máshová nem nagyon vennék fel. így persze az állomány nagy részét retardált hülyék alkotják, akik az iskolai éveik alatt a kisebbeket szívatták, verték. és ezt folytatják a munkahelyükön is. tisztelet a kivételnek.
2008. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jo lenne ha egy rendör is válaszolna erre a kérdésemre,mert láttam h már irt választ egy rendör
2008. szept. 26. 13:30
 3/11 anonim válasza:
65%

Jól teszik! Ha egyszer bevisznek verjenek el mint a szart!

De csak azért mert a lesz Apósóm a kurva annyát nem egyszer nekem támatt! Egyszer a rendőr szeme látára mert kihivtam rá a rendőröket és mikor a rendőr visszafogta ind a két rendőrt megütötte meg minden!A köcsögöt jol megverték bent ISTENNEK HÁLA!És feljelentés mindent tettek a rendőrök hogy nekik ment és az ismeretsége miatt kapott szaros 50.000ftos büntetést nekem meg nem hagy békén! Pedig már tőllem is rengetegszer kapott!

Na ezért verekednek hogy megértessék a keménykedökkel hogy nem is olyan kemények ők!

Bocsi csak felidegesitett ez a kérdés.......

2008. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok rendőr, de a családomban elég sok rendőr van (köztük a mezei rendőrtől, a nyomozón át a kiképző tisztig). Szóval undorító az ami most megy az országban. A kérdésedet ha egy külföldi olvasná, aki nem ismeri Magyarországot, azt hinné, hogy minden fogdába szállított embert bántanak a rendőrök. Ja, hogy te hallottál pár esetről. Hát akkor bocsánat. Biztos így van. Mert minden sztori, amit egy ismerős mesél, az igaz. Hát miért kell elhinni az összes ilyen történetet? Szerintetek a "Megvertek a rendőrök" című sztorik közül mennyi igaz? Hát elárulom, hogy kevés. A rendőröknek semmi szükségük nincs rá, hogy még jobban lejárassák magukat, azt már megtették bizonyos politikai szervezetek. És az első válaszolónak üzenem, hogy nem azokból lesznek rendőrök, akiknek rossz lesz az érettségijük. És miért nehéz elhinni, hogy valaki a köz érdekét akarja szolgálni? Azért, mert te erre képtelen lennél, attól még van, akinek ez tényleg a HIVATÁSA. A mai körülmények között már csak az rendőr, akinek nincs sok hátra a nyugdíjig, vagy szereti a munkáját, és úgy érzi, hogy tesz ezáltal valamit a társadalom számára. Persze van egy-két bunkó közöttük is, de ők idővel úgyis kimorzsolódnak, és nem kell általánosítani.

Na most aztán le lehet pontozni nyugodtan. Hiszen a mai világban úgyis az a trendi, hogy utáljuk a rendőröket, a családjukat, és azokat, akik megvédik őket. De én vállalom a véleményem. Egy 19 éves éretten gondolkodó lány.

2008. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
NO COMMENT !!!!
2008. okt. 24. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert a REndőr sok olyan dolgot megtehet, amiből soha nem lesz semmi.SAjnos soha nem tudod bebizonyítani, hogy téged bántottak,mert a REndőr szava az szent..Neki mindent szabad.Száguldani 200-al, elfogadni a kenőpénzt, biztonsági öv náélkül menni, és verni emberek a fogdán. ŐK EZT ÉLVEZIK!!!!!!Ezért korrupt szemét ez az ország!!!!
2008. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
talán igazad is van..
2008. okt. 31. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkabb rendor mint bortonor...
2008. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkit vernek meg a rendőrségi fogdán. SŐTT nagyon kevés emberrel kell testi kényszert alkalmazni rendőrségi fogdán.. Általában ott már belátják, hogy hibáztak!


Kedves véresszájú barátom, aki annyira pocskondiázod a rendőrséget, kérlek mond már el, hogy téged hányszor vertek össze a fogdán??? Ja, hogy csak hallottad??? Azt mondta a HÍR TV??? Így már értem...



Ez megy Magyarországon, legegyszerűbb utálkozni, ahelyett, hogy kérdeznél, vagy valódi információkat gyűjtenél bizonyos dolgokról.. Nem baj a buta embereknek ez így könnyebb. Legalább nem az igazi dolgokkal vannak elfoglalva. Paraszt vakítás.. De sokan beveszik :)

2009. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"a legtöbb rendőr nem azért megy rendőrnek mert a közt szeretné szolgálni, hanem mert annyira szar jegyei voltak érettségin, meg úgy általában, hogy máshová nem nagyon vennék fel"


óó, és gondolom ezért a 10. legnehezebben elérhető szak a bűnügyi igazgatási


bocs az offért

2009. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!