Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézés a bűnügyi osztály,...

Idézés a bűnügyi osztály, helyszínelő alosztálytól, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Holnapra hívtak be kihallgatásra tanúnak, de nem tudom mi lehet ez. A levélben nincs semmi infó arról hogy milyen ügy ez, az utóbbi 4 évben nem voltam igazoltatva, nem láttam semmilyen balesetet vagy hasonlót.

Kb mire számíthatok?


2016. máj. 18. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj de szerinted honnan a francból tudná ezt megmondani neked bárki itt? :)


Tanúnak hívtak be, tehát aggódnod nem kell. Valószínűleg egy ismerősödnek/rokonodnak vaj lehet a füle mögött.

2016. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

A levélben valahol a felső részen van egy ügyintéző, telefonszám... felhívod és rákérdezel...

vagy az adott időpontban odamégy, és meg fogják neked mondani...

2016. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Telefonon se fognak tájékoztatni. Elmész az adott időpontban és megtudod.
2016. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanúként akár olyan ügy is lehet, ami esetleg a munkahelyeden történt. Láthattál olyan dolgokat, amik segíthetik a nyomozást (még ha te nem is gondolsz rá). Majd elmondják.
2016. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, engem is hívtak már be úgy tanúként, hogy nem tudtam, milyen ügyben akarnak meghallgatni.

A levélen talált ügyintézőt az odaírt telefonon felhívtam, megmondta, hogy melyik ügyet tárgyalják.

Így volt időm, a kb. 2-3 hónappal korábban, a házban történt "lakás-betöréssel" kapcsolatos emlékeimet vissza-idézni... és természetesen csak arról beszélni, amit saját magam láttam-hallottam akkor, és nem belekavarni a házbeli "mindent-tudó szomszédok" által terjesztett híreket!

2016. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy mi volt :)
2016. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, munkahelyi ügy. Valaki betelefonált a volt munkahelyemre hogy bomba van bent és emiatt nyomoznak ismeretlen tettes ellen.
2016. máj. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!