Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyakori, hogy valakit hazáig...

Gyakori, hogy valakit hazáig követnek a rendőrök anélkül, hogy leállítanák?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én még nem hallottam ilyenről, és velem még sosem fordult elő. lehet,hogy gyanús voltál nekik valami miatt és kíváncsiak voltak rá,hogy mit csinálsz - vagy nem is téged követtek, csak azt képzelted és úgy tűnt. Valószínűleg,ha téged akartak volna egyszerűbb lett volna igazoltatni,mint kísérgetni :)
2008. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyenről, csakhogy a házáig követték és ott villantóztak, hogy most álljon meg és igazoltatás.
2008. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
63%
Lány vagy vagy fiú?
2008. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
hát, hogy gyakori-e vagy sem, azt nem tudom, de velem már előfordult, hogy megállítottak, igazoltattak, majd udvariasan megkérdezték, hogy kísérjenek-e a hazáig. Szépen rendőri kisérettel mentem haza.
2008. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Éppen ezért kérdeztem, hogy az illető lány-e vagy fiú. Ha lány, könnyen lehet hogy azért kísérték haza, hogy vigyázzanak rá, főleg ha fiatal. Mi rosszat kérdeztem, hogy le kellett nullázni, azt nem tudom.
2008. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakori de persze előfordulhat.Ha valaki esetleg gyanús nekik azt követhetik.
2008. szept. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy barátnőmet vittem haza.amikor ki álltam a ház elől,elmentek mellettem,majd megfordultak és utánam jöttek.lemaradtak,rámtapadtak...aztán a végén megálltak a sarkon és onnan nézték,ahogy cigizünk a kocsi mellett.elmentek,de visszajöttek.akkor már megálltak mellettünk.az egyik mindenhova nézett,csak a szemembe nem,és azt hajtogatta,hogy veszélyes ilyenkor.jelzem negyed tíz volt még csak,egy agglomerációs kisvárosban..
2008. szept. 26. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
követhetnek ugy hazáig hogy csak szaglásznak h hova mész,mi járatban vagy errefele vagy vmi me beképzelik pl mondjuk h kábitoszert csempészel és akkor támadnak le ha látnak vmi jelet rá ... és mivel nem láttak nem állitottak meg . van ilyen is :)
2008. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
81%

Egyszerűbb volt nekik téged követni, minthogy lefülelni mondjuk egy drogdealert.

Az én lakóhelyemen(kisváros) pl. az éjszakákat rendszeresen az egyik (3db. van) benzinkútnál töltik kávézással és a járőrkocsiban való alvással. Ahol baj lehet oda nem szívesen mennek, mert (szerintem) félnek. Egyszerűbb nekik valakit azért piszkálni, mert 50 km/h helyett 52 km/h-val ment éjjei 23 h-kor egy üres úton, minthogy beavatkozni pl. egy diszkós verekedésbe. Én megértem őket, mint embereket de engem is ngyon zavar, hogy nem azzal foglalkoznak amivel kellene. Elvégre ők vannak értünk és nem mi értük, mi fizetjük őket az adónkból.

2008. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva szerintem nem túl gyakori, én például még sose hallottam ilyet, pedig már jó sok zsarus sztorit meséltek nekem..
2008. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!