Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fel tudom jelenteni?

Fel tudom jelenteni?

Figyelt kérdés

Van eladó telefonom és van érte egy érdeklődő, akivel csak postán tudnék cserélni, úgy, hogy egyszerre adjuk fel mind a ketten. Az én telefonom egy Samsung Galaxy S7 Edge és egy iPhone 6S-re cserélném vele. De a kérdésem az, hogyha én elküldöm a telefonomat és ő megkapja, de ő nem küldi el a telefon (iPhone 6S-t) akkor fel-e tudom őt jelenteni és ha igen a rendőrség mennire foglalkozna vele? Egyébként csak egy nevet és egy postai címet (nem lakcímet) tudnák róla.


Előre is Köszönöm a válaszokat.


2016. máj. 24. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd!! Csak akkor ha személyesen cseréltek.
2016. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Ezt felejtsd el!

Csak személyesen!

2016. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ilyesmi, 99% hogy átverés.
2016. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De én azt kérdeztem, hogy fel tudom-e jelenteni és ha igen a rendőrség foglalkozna-e vele?
2016. máj. 25. 14:36
 5/16 anonim válasza:

És mire fogsz hivatkozni ha feljelented, arra hogy pedig azt ígérte? Milyen bizonyíték lesz a kezedben amire hivatkozhatsz? És ha ő egy darab téglát küld neked,hogyan bizonyítod az ő állításával szemben hogy neked van igazad?

A rendőrség nem tud ezzel mit kezdeni,és te sem.

Szóval ha ennyi ember véleménye nem elég neked és mégis átvernek, akkor bizony megérdemled.

2016. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudok hivatkozni a beszélgetésünkre a Jófogáson.
2016. máj. 25. 19:52
 7/16 anonim válasza:

Oké hivatkozol a beszélgetésre a jófogáson. Ez ugyan semmit sem ér, de mondjuk hogy mégis foglalkozik vele a rendőrség (nem fog). Elsőnek téged fognak kérdezni: mivel bizonyítod hogy ő nem adta postára a telefont és mi a bizonyítékod te hogy nem kaptad meg a telefont?

-erre te, mit válaszolsz?

2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A postán ahol átveszem vannak biztonsági kamerák.
2016. máj. 26. 11:02
 9/16 anonim válasza:
Oké tudod mit, mindenképp cseréld el, tuti üzlet.
2016. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha a rendőrség nem ilyenekkel akkor mivel foglalkozna? Mostan akkor ők fel sem keresnék az illetőt?
2016. máj. 26. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!